Produkty

Emulsja Atlas Uni-Grunt 10 kg

Kliknij aby powiększyć

Emulsja Atlas Uni-Grunt 10 kg

Marka: Atlas

Marka: Atlas

Kod: 719654

|
 • najczęściej wybierany grunt w Polsce
 • czas schnięcia 15 min
 • pod płytki, farby, gładzie, tapety i hydroizolacje
Prezentowana tu emulsja gruntująca to preparat, dzięki któremu skutecznie przygotujesz wykańczane podłoże do nakładania kolejnych powłok np. farby. Produkt sprawia, że zagruntowane przy jego użyciu podłoże jest ujednolicone i jednomiernie wchłania nakładane warstwy, a także dodatkowo je wiąże, co znacznie usprawnia dalsze prace malarskie.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Opakowanie: 10 kg

Parametry logistyczne

Długość opakowania

19 cm

Wysokość opakowania

29 cm

Szerokość opakowania

23 cm

Waga brutto

10.37 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Wydajność

0,05 - 0,2 kg/m2

Maksymalna wydajność z opakowania

50 m2

Temperatura pracy

5 - 25°C

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Ilość warstw

po wyschnięciu pierwszej warstwy, gruntowanie należy powtórzyć emulsją bez rozcieńczenia

Czas schnięcia

ok. 2 h

Parametry indywidualne

Marka

Atlas

Okres przechowywania

okres przydatności do użycia emulsji wynosi 12 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu

Informacje dodatkowe

podłoża gipsowe przed malowaniem należy zagruntować, stosując się do zaleceń producenta farby

Nr referencyjny

UG-10-MC
Emulsja unigrunt to skuteczny preparat, który zastosujesz podczas prac wykończeniowych prowadzonych w Twoim domu lub lokalu użytkowym. Posłużysz się nim w celu właściwego przygotowania podłoża do dalszych prac wykończeniowych. Preparat sprawia, że podłoże staje się równomiernie chłonne na całej swojej powierzchni i w rezultacie lepiej absorbuje kolejne nakładane na nie powłoki np. farby. Dodatkowo zagruntowane podłoże jest dobrze związane, przez co prace malarskie przebiegają bardzo sprawnie. Produkt zaaplikujesz na wykańczanej powierzchni za pomocą pędzla lub wałka i z powodzeniem możesz go użyć na takich podłożach jak beton, płyty gipsowo-kartonowe, tynki gipsowe, cementowe, cegły, pustaki czy podłoża drewnopochodne.
Ocena
13 komentarzy
01.10.2019
Malowałem całe mieszkanie ciotki. Gruntować koniecznie musiałem bo porowate i nierówne powierzchnie były. Ten wziąłem i dobra decyzja. Sprawdził się, cena też w porządku, do 30 stopni jak jest można nakładać. I na ściany i na posadzki, dużo łatwiej się potem nakłada czy to farbę czy klej. I mniej tego idzie.
31.07.2019
U mnie się najlepiej sprawdza w robocie, z tych co są na rynku. Schnie szybko i wałkiem można nałożyć bez problemu. Ujednolica podłoże, polecam bo zmniejsza ryzyko smug i zacieków, farba się wtedy równomiernie wchłania. Ale ja gruntuje zawsze i wszystko, niewielkie pieniądze dokłada się a i praca inaczej idzie i efekty dużo lepsze. to opakowanie ekonomicznie wychodzi.
05.05.2018
Grunt to zdrowie
28.10.2015
Jestem budowlańcem i naprawdę chwalę sobie ten grunt. Dzięki niemu zawsze jestem zadowolony z efektów pracy
08.09.2015
unigrunt stosuje najczęściej, chyba że akurat nie ma go w sklepie to biorę coś innego. Najlepiej wchłania się w ściany i widzę, że farby sie super po nim trzymają. w ogóle to lubię gruntować.
09.10.2019
Wydajny grunt, sprawdza się.
06.09.2019
Najlepszy grunt jakiego używałem, wyrównuje chłonność podłoża, łatwo się rozprowadza. Wydajny, wałkiem też można nakładać. Schnie błyskawicznie, szybka kawka i można malować farbą.
05.09.2019
Pierwszy raz użyłam tego gruntu przed malowaniem. Co tu dużo mówić, działa jak należy. Dużo łatwiej farbą się po nim malowało a w porównaniu z wcześniejszym razem poszło jej mniej. Schnie szybciutko.
14.11.2018
uni-grunt jeden z silniejszych i jeden z najstarszych gruntów na rynku. Od lat go stosujemy w mojej firmie. Pod gładzie i farby faktycznie jest za silny, dlatego należy go rozcieńczyć nawet 1:1 z wodą, kto tego nie zrobi będzie miał problem z przegruntowaniem ściany. Czyli z 5-ki robię 10-ychę. Ale pod wylewki samopoziomujące i kafle jest mocny, stosuję bez rozcieńczenia jako koncentrat, inne go nie kupię.
uwaga nie polecam gruntowania bez rękawiczek....... :-)
27.09.2016
Używamy tego gruntu w naszej ekipie i wszystko jest git jak się go odpowiednio stosuje, a że zatrudniam profesjonalistów to działa jak należy.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak pozbyć się jaskrawych kolorów ze ścian?

 • Budowa

  Przygotowanie ścian do malowania - jak zrobić to dobrze?

 • Wykończenie

  Jak pozbyć się zacieków na suficie?

Ocena i komentarz dla:

Emulsja Atlas Uni-Grunt 10 kg