Produkty

Emulsja podkładowa Śnieżka Grunt biała 5 l

Kliknij aby powiększyć

Emulsja podkładowa Śnieżka Grunt biała 5 l

Marka: Śnieżka

Marka: Śnieżka

Kod: 727691

|
 • wyrównuje chłonność i ujednorodnia podłoże
 • poprawia krycie emulsji nawierzchniowych
 • polecana do płyt gipsowo-kartonowych
Emulsja podkładowa może się przydać podczas prac remontowo-wykończeniowych wewnątrz pomieszczeń. Zastosowanie produktu pozwoli na zniwelowanie nierówności podłoża i tym samym na wygodną aplikację farby. Dzięki dobrej przyczepności do podłoża, emulsję łatwo rozprowadzisz przy użyciu zwykłego wałka lub pędzla. Produkt jest dostępny w wydajnym opakowaniu.

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Opakowanie: 5 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

21 cm

Wysokość opakowania

20 cm

Szerokość opakowania

23.5 cm

Waga brutto

8.28 kg

Pojemność w litrach

5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Wydajność

do 10 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

45 m2

Temperatura pracy

powyżej +10°C

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Ilość warstw

1

Czas schnięcia

ok. 3 h

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

30 g/l

Zawartość LZO w produkcie

maks. 30 g/l

Parametry indywidualne

Marka

Śnieżka

Okres przechowywania

3 lata od daty produkcji

Informacje dodatkowe

wyrównuje chłonność i ujednoradnia podłoże

Nr referencyjny

1130-05000-0000100

Emulsja podkładowa może znaleźć zastosowanie podczas większości prac remontowych oraz wykończeniowych w Twoim domu lub mieszkaniu. Dzięki aplikacji gruntu, w łatwy sposób wyrównasz przeznaczoną do malowania powierzchnię, a także nadasz jej jednolity kolory. Użycie produktu sprawia, że nakładana później farba charakteryzuje się lepszą przyczepnością do podłoża – tym samym pozwalając na jej mniejsze zużycie. Emulsja nadaje się do stosowania na różnego rodzaju powierzchniach – może to być zarówno podłoże cementowe, płyta kartonowo gipsowa, jak i drewno. Produkt charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia, co pozwoli Ci na kontynuowanie prac remontowych już po 3 godzinach od jego nałożenia. Emulsja jest dostępna w wydajnym opakowaniu, mogącym wystarczyć na kilka zastosowań.
Ocena
64 komentarze
23.12.2017
Przestraszony złymi opiniami o tej farbie już prawie zrezygnowałem z niej. Na szczęście zapytałem o opinię o niej ekipę, która wyszpachlowała mi ściany. Powiedzieli, że wszystkie roboty gruntują śnieżką i nigdy nie mieli problemu ze smrodem kociego moczu. Co prawda mówią troche amoniakiem czuć ale właściwie to nie czuć nic. Kupiłem zatem na próbę 10l i pomalowałem. i co? Kompletnie nic. W sumie wymalowałem 70 l i kompletnie nic. Faktem jest, że jest grudzień i nie ma słońca. W każdym razie problem nie wystąpił. Natomiast jeśli chodzi o krycie to nie należy traktować tej farby jako ostateczną. Po dwóch razach położona na surowe płyty, trochę prześwitują łączenia, ale na to przyjdzie jeszcze kolor więc ogólnie ok.
01.12.2017
Bardzo dobrze kryjąca farba, szczególnie gdy chce się na biało przemalować czerwoną ścianę. Zanim znalazłem ten produkt, poszło z 6 warstw innej farby. Ta kryje prawie od razu.

Co do smrodu - nigdy z żadną farbą nie wystąpił, może dlatego że robiąc tynki każdą warstwę gruntuję, a przed malowaniem na starą farbę całe ściany ZAWSZE szoruję rozrobionym mydłem malarskim. Jak ktoś ma problem z fauną na ścianach i nie chce mu się szorować, to może ozonowanie przed malowaniem?

Farba w wiadrze pachnie jak większość emulsyjnych farb, po wyschnięciu zapach znika.
07.11.2017
bardzo dobry grunt i kupiłem w promocji! spełnia swoje zadanie, podłoże dobrze przygotowane do malowania. Czytam te komentarze i zastanawiam się o co chodzi z tym smrodem bo niczego niepokojącego nie zauważyłem...
17.09.2017
o co chodzi z tymi kotami. Sufity w całym domu pomalowane - 200m2. Nic nie śmierdzi.
Jeżeli chodzi o smród to może wodę ze studni używaliście. Jak zanieczyszczona, to może... Grunt idealny i z pewnością nie śmierdzi!
15.09.2017
Dobrze kryje, nie było z tym gruntem problemu. Dobrze przygotował podłoże do dalszego malowania. Polecam.
14.09.2017
śmierdzi, niby ważna do 2019 roku ale być może źle magazynowana , przegrzana czy coś bo po pomalowniu jak schnie, składniki chemiczne parują to jest jakiś smród. Lipa totalna
30.08.2017
Do Daredevil to nie jest ghost odour tylko amoniak wydzielający się pod wpływem UV!!!!
W dużych dawkach toksyczny.
30.08.2017
Centrum Reklamacji Śnieżki olewa klientów koncertowo!!!
Nie mają pojęcia o chemii, nie znają składu produktu - sprawdźcie w karcie technicznej!
30.08.2017
na do 2019 roku, po pomalowaniu z świeżo otwartego kubełka smród, smród, smród unikać ki, wsadzają najtańsze chińskie zamienniki niestabilne chemicznie! Jeśli ktoś lubi smród moczu starego kocura to proponuję sobie pomalować. Śnieżka umywa ręce. Przysyła panów z katarem na pobranie próbek które tygodniami bada z czego nic nie wynika. A i proponują też wycięcie ściany 0.5mx0.5m nośnej!!!!
29.08.2017
Potwierdzam opinię innych użytkowników. Po kilku dniach od wymalowania tym szajsem smród w domu taki, że mieszkać się nie da. Smród jest następnego dnia po pomalowania. W wiaderku nie śmierdzi, podczas malowania też tylko potem... Jak lubisz zapach kocich sików to możesz tym malować.
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak przemalować ciemną ścianę na jasno?

 • Budowa

  Co wybrać – grunt czy farbę podkładową?

 • Wykończenie

  Jak zapobiegać korozji konstrukcji stalowych

Ocena i komentarz dla:

Emulsja podkładowa Śnieżka Grunt biała 5 l