Produkty

Emulsja podkładowa Śnieżka Grunt biała 5 l

Kliknij aby powiększyć

Emulsja podkładowa Śnieżka Grunt biała 5 l

Marka: Śnieżka

Marka: Śnieżka

Kod: 727691

|
 • wyrównuje chłonność i ujednorodnia podłoże
 • poprawia krycie emulsji nawierzchniowych
 • polecana do płyt gipsowo-kartonowych
Emulsja podkładowa może się przydać podczas prac remontowo-wykończeniowych wewnątrz pomieszczeń. Zastosowanie produktu pozwoli na zniwelowanie nierówności podłoża i tym samym na wygodną aplikację farby. Dzięki dobrej przyczepności do podłoża, emulsję łatwo rozprowadzisz przy użyciu zwykłego wałka lub pędzla. Produkt jest dostępny w wydajnym opakowaniu.

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Opakowanie: 5 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

21 cm

Wysokość opakowania

20 cm

Szerokość opakowania

23.5 cm

Waga brutto

8.28 kg

Pojemność w litrach

5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Wydajność

do 10 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

45 m2

Temperatura pracy

powyżej +10°C

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Ilość warstw

1

Czas schnięcia

ok. 3 h

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

30 g/l

Zawartość LZO w produkcie

maks. 30 g/l

Parametry indywidualne

Marka

Śnieżka

Okres przechowywania

3 lata od daty produkcji

Informacje dodatkowe

wyrównuje chłonność i ujednoradnia podłoże

Nr referencyjny

1130-05000-0000100

Emulsja podkładowa może znaleźć zastosowanie podczas większości prac remontowych oraz wykończeniowych w Twoim domu lub mieszkaniu. Dzięki aplikacji gruntu, w łatwy sposób wyrównasz przeznaczoną do malowania powierzchnię, a także nadasz jej jednolity kolory. Użycie produktu sprawia, że nakładana później farba charakteryzuje się lepszą przyczepnością do podłoża – tym samym pozwalając na jej mniejsze zużycie. Emulsja nadaje się do stosowania na różnego rodzaju powierzchniach – może to być zarówno podłoże cementowe, płyta kartonowo gipsowa, jak i drewno. Produkt charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia, co pozwoli Ci na kontynuowanie prac remontowych już po 3 godzinach od jego nałożenia. Emulsja jest dostępna w wydajnym opakowaniu, mogącym wystarczyć na kilka zastosowań.
Ocena
64 komentarze
07.07.2017
Nie rozumiem.Tyle opini w internecie ze niby szczochami śmierdzi , mimo to ludzie to kupują :) niesamowite. Po co ? żeby móc napisać negatywny komentarz czy lubią kocie szczochy czy po prostu ciekawość zżera. Głupota ludzka bez granic.:)
06.07.2017
idioci którzy każą się kąpać czy kąpać kota, polecam się dokształcić, mi to zajęło parę minut - wczoraj dowiedziałem się że takie coś istnieje i jeszcze nie wiedziałem nic o przyczynie smrodu. Nazywa się to ghost odour i o ile wiem do tego momentu, to bierze się z bakterii które reagują ze składnikiem farby.

Tu więcej:

https://www.brewers.co.uk/know-how/article/combatting%20paint%20odours

In some very rare instances, once the paint is dry, you can be left with an unusual smell that is unlike the normal smell of paint. And it can be accentuated by the warmth of direct sunlight or by draughts disturbing the air.

Research has shown that this happens in areas that are prone to bacterial growth because the odour is caused by microbes that pre-exist on the wall surface. And the reason this is such a difficult problem to predict is that those microbes are invisible to the naked eye.

The smell comes as a combined result of the fresh paint not only reacting with the bacteria but also sealing it in behind the new coat and the microbes continue to give off an unpleasant whiff from beneath that new coat.

This problem is not brand-specific; it has been known to happen with a wide range of paints. And while the likelihood of experiencing the ‘wall odour phenomenon’ is about 1 in 100,000, there have been a growing number of reports. This is most likely due to the lower solvent content of paints in general, as companies now face pressure to reduce their VOC levels. Hence, they no longer contain the active ingredients that would conceal those smells.

So, while there are no associated health and safety risks, the problem begs a solution. You will be glad to know there are a few things you can do to combat ‘wall odour phenomenon’. For starters, we advise that you wash down walls prior to painting them. Neglecting to do so has meant that this problem is common among homeowners who move into a property whose previous occupants have not kept their walls clean.

After that, you can use a solvent-based primer to create an odour proof seal. Or, better yet, ensure that any remaining bacteria are eliminated by utilising paints that contain anti-bacterial elements. In this instance, we recommend that you use an alkali resistant sealer. Application is incredibly simple, and your normal paint can be applied straight over the top
03.07.2017
Smród po pomalowaniu, gdy jest ciepło i słonecznie nie da się wejść do pomalowanego pokoju.
Nic tylko osiąść i płakać,
Nowy dom, pierwsze malowanie, a tu taka tragedia :(
Nie wiemy co robić dalej, bo nigdzie nie piszą o 100% skutecznej metodzie :(
24.06.2017
Masakra. Smród "kocich sików" niesamowity, nasila się w słoneczne dni i przy otwartym oknie. Trochę ustępuje przy zasłoniętych i zamkniętych oknach. Czytam na forach jak się tego smrodu pozbyć bez ponownego malowania, ale niestety przydatnych odp. nie ma.
19.06.2017
emulsja działa bardzo dobrze, jak się po niej maluje ściany, to 2 warstwy to maks ile trzeba nałożyć, chociaż czasem w zaleceniach producenta jest więcej. przy niektórych emulsjach to nawet jedna warstwa i jest ok.
27.05.2017
Po dziewięciu miesiącach od malowania, ściany na które padają promienie słoneczne śmierdzą kocimi sikami. Tydzień zajęło mi zlokalizowanie źródła smrodu w mieszkaniu, w życiu nie pomyślałabym, że mogą być nim ściany. Żeby było jeszcze dziwniej, przykry zapach wzmaga się podczas wietrzenia. Nie polecam!
21.05.2017
Nowy dom 2 piętra nie czytałem pomalowałem teraz wszystko zdzieram... MASAKRA
09.05.2017
Dziadostwo, mało wydajna. Zapach dziwny, chyba źle składują te farby w marketach (pewnie stoi długo na dworze) bo jak kupiłem w hurtowni prywatnej to pachniała normalnie dyspersją.
30.04.2017
Połowa opinii zamieszczonych poniżej wynika po pierwsze z złej interpretacji produktu (to nie jest grunt głeboko penetrujący tylko farba podkładowa) oraz złego zastosowania...

Stosowałem na "deweloperskich" ściach jako farba podkładowa pod Beckersa. Bardzo dobrze kryje a pachnie... gruntem. Za te pieniądze bardzo dobry produkt.
17.04.2017
Wymalowane 90m2 po podłodze. Dziadostwo jakich mało. Kolejne warstwy miały tendencje do odklejania się na wałku. Malowane po tym duluxem, ściana ciągła farbę jak głupia, miejscami nawet 3 warstwy i dalej prześwity. Lepiej kupić najtańszy grunt DIALLa i białą podkładówke. Nie polecam.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Co wybrać – grunt czy farbę podkładową?

 • Wykończenie

  Jak przemalować ciemną ścianę na jasno?

 • Wykończenie

  Jak zapobiegać korozji konstrukcji stalowych

Ocena i komentarz dla:

Emulsja podkładowa Śnieżka Grunt biała 5 l