Produkty

Emulsja podkładowa Śnieżka Grunt biała 5 l

Kliknij aby powiększyć

Emulsja podkładowa Śnieżka Grunt biała 5 l

Marka: Śnieżka

Marka: Śnieżka

Kod: 727691

|
 • wyrównuje chłonność i ujednorodnia podłoże
 • poprawia krycie emulsji nawierzchniowych
 • polecana do płyt gipsowo-kartonowych
Emulsja podkładowa może się przydać podczas prac remontowo-wykończeniowych wewnątrz pomieszczeń. Zastosowanie produktu pozwoli na zniwelowanie nierówności podłoża i tym samym na wygodną aplikację farby. Dzięki dobrej przyczepności do podłoża, emulsję łatwo rozprowadzisz przy użyciu zwykłego wałka lub pędzla. Produkt jest dostępny w wydajnym opakowaniu.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Opakowanie: 5 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

21 cm

Wysokość opakowania

20 cm

Szerokość opakowania

23.5 cm

Waga brutto

8.28 kg

Pojemność w litrach

5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Wydajność

do 10 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

45 m2

Temperatura pracy

powyżej +10°C

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Ilość warstw

1

Czas schnięcia

ok. 3 h

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

30 g/l

Zawartość LZO w produkcie

maks. 30 g/l

Parametry indywidualne

Marka

Śnieżka

Okres przechowywania

3 lata od daty produkcji

Informacje dodatkowe

wyrównuje chłonność i ujednoradnia podłoże

Nr referencyjny

1130-05000-0000100
Emulsja podkładowa może znaleźć zastosowanie podczas większości prac remontowych oraz wykończeniowych w Twoim domu lub mieszkaniu. Dzięki aplikacji gruntu, w łatwy sposób wyrównasz przeznaczoną do malowania powierzchnię, a także nadasz jej jednolity kolory. Użycie produktu sprawia, że nakładana później farba charakteryzuje się lepszą przyczepnością do podłoża – tym samym pozwalając na jej mniejsze zużycie. Emulsja nadaje się do stosowania na różnego rodzaju powierzchniach – może to być zarówno podłoże cementowe, płyta kartonowo gipsowa, jak i drewno. Produkt charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia, co pozwoli Ci na kontynuowanie prac remontowych już po 3 godzinach od jego nałożenia. Emulsja jest dostępna w wydajnym opakowaniu, mogącym wystarczyć na kilka zastosowań.
Ocena
89 komentarzy
28.09.2018
Kupiłem ten grunt w Castoramie. Grunt jak grunt, spełnia swoją funkcję, pomalowałem i jest ok. Jeżeli chodzi o rzekomy odór, zdecydowanie cuchną opinie jakiegoś wyjątkowo zawziętego i nawiedzonego klienta lub konkurenta, przecież widać że te opinie pisze jedna i ta sama osoba. A nawet jeżeli, każdy zapach farby szybko wietrzeje, utrzymywany zapach przez kilka tygodni to bzdura. Zawzięty kliencie weź nervosol, pomoże :)
12.08.2018
Bardzo fajny grunt. Bez porównania z innymi. Czytałam komentarze o kocim moczu. Nic takiego nie wyczułam ;)
06.08.2018
Ludzie, co piszą, że im "śmierdzi kocim moczem" albo z konkurencji piszą by odstraszyć, albo są niespełna rozumu i im kot po ścianach sika a nie farba śmierdzi. Od 10 lat maluje tym gruntem u klientów i nigdy NIGDY nic się nie działo. Ogarnijcie się ludzie bo dobremu gruntowi robicie złą opinie i pasowało by to gdzieś zgłosić czy to nie jedna i ta sama osoba wystawia te złe komentarze.
10.07.2018
Załuje, że dopiero teraz przeczytalem komentarze. Wali w calej chacie. Nie wiem co teraz zrobic. Czy jak zamaluje farba to bedzie ok? Masakra...
15.05.2018
Osobiście polecam. Co do zapachu to myślę, że jest to sprawa bardziej indywidualna. Niektórym zapach zmywacza do paznokci nie przeszkadza a inni mdleją. Jedni kochają zapach benzyny a innym kręci się w głowie. Składu chemicznego nie znam. Na pewno nie jest to farba gruntująca dla alergików (tego typu farby są o innym składzie, najczęściej droższe). Jak w przypadku większości farb pomieszczenie należy wietrzyć do zaniknięcia "specyficznego" zapachu. Farbę należy przechowywać w zacienionym miejscu o ograniczonej wilgotności. Jako zwykły grunt, Śnieżka jest najlepsza. Polecam do stworzenia powłoki i struktury po szlifowaniu gładzi jak również w przypadku chęci przemalowania pokoju z ciemnego koloru na jasny. Farba gruntująca jest tańsza od farby barwiącej (końcowej). Dodatkowo po 2-óch malowaniach ciemny kolor jest praktycznie biały. Używam od lat.
23.12.2017
Przestraszony złymi opiniami o tej farbie już prawie zrezygnowałem z niej. Na szczęście zapytałem o opinię o niej ekipę, która wyszpachlowała mi ściany. Powiedzieli, że wszystkie roboty gruntują śnieżką i nigdy nie mieli problemu ze smrodem kociego moczu. Co prawda mówią troche amoniakiem czuć ale właściwie to nie czuć nic. Kupiłem zatem na próbę 10l i pomalowałem. i co? Kompletnie nic. W sumie wymalowałem 70 l i kompletnie nic. Faktem jest, że jest grudzień i nie ma słońca. W każdym razie problem nie wystąpił. Natomiast jeśli chodzi o krycie to nie należy traktować tej farby jako ostateczną. Po dwóch razach położona na surowe płyty, trochę prześwitują łączenia, ale na to przyjdzie jeszcze kolor więc ogólnie ok.
01.12.2017
Bardzo dobrze kryjąca farba, szczególnie gdy chce się na biało przemalować czerwoną ścianę. Zanim znalazłem ten produkt, poszło z 6 warstw innej farby. Ta kryje prawie od razu.

Co do smrodu - nigdy z żadną farbą nie wystąpił, może dlatego że robiąc tynki każdą warstwę gruntuję, a przed malowaniem na starą farbę całe ściany ZAWSZE szoruję rozrobionym mydłem malarskim. Jak ktoś ma problem z fauną na ścianach i nie chce mu się szorować, to może ozonowanie przed malowaniem?

Farba w wiadrze pachnie jak większość emulsyjnych farb, po wyschnięciu zapach znika.
07.11.2017
bardzo dobry grunt i kupiłem w promocji! spełnia swoje zadanie, podłoże dobrze przygotowane do malowania. Czytam te komentarze i zastanawiam się o co chodzi z tym smrodem bo niczego niepokojącego nie zauważyłem...
17.09.2017
o co chodzi z tymi kotami. Sufity w całym domu pomalowane - 200m2. Nic nie śmierdzi.
Jeżeli chodzi o smród to może wodę ze studni używaliście. Jak zanieczyszczona, to może... Grunt idealny i z pewnością nie śmierdzi!
15.09.2017
Dobrze kryje, nie było z tym gruntem problemu. Dobrze przygotował podłoże do dalszego malowania. Polecam.
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak zapobiegać korozji konstrukcji stalowych

 • Budowa

  Przygotowanie ścian do malowania - jak zrobić to dobrze?

 • Budowa

  Co wybrać – grunt czy farbę podkładową?

Ocena i komentarz dla:

Emulsja podkładowa Śnieżka Grunt biała 5 l