Produkty

Farba Dekoral Voice of Color owoc jarzębiny 2,5 l

Kliknij aby powiększyć

Farba Dekoral Voice of Color owoc jarzębiny 2,5 l

Marka: Dekoral

Marka: Dekoral

Kod: 744991

|
 • do 5 lat trwałości koloru
 • doskonała mikrowentylacja podłoża
 • odporna na zmywanie i szorowanie
 • matowy efekt wykończenia
 • łatwa w aplikacji
 • perfekcyjne krycie
Szukasz intensywnego i nietuzinkowego koloru? W takim razie zadbaj o ciekawy wygląd swoich ścian. Pomoże Ci w tym farba Dekoral Voice of Color owoc jarzębiny. Dzięki niej każde wnętrze stanie się niepowtarzalne. Produkt ten idealnie pasuje do orientalnych pomieszczeń. Inne, w tym pastelowe kolory farb, znajdziesz w naszej bogatej ofercie.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

16 cm

Wysokość opakowania

16.4 cm

Szerokość opakowania

16 cm

Waga brutto

3.59 kg

Pojemność

2,5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

2

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Temperatura aplikacji

od +10°C do +30°C

Czas schnięcia

8 - 12 h

Wydajność

14 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

35 m2

Rozcieńczalnik

woda

Stosować z podkładem

nie

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

max. 30 g/l

Zawartość LZO w produkcie

max. 30 g/l

Parametry indywidualne

Marka

Dekoral

Seria

Voice of Color

Rodzaj farby

lateksowa

Informacje dodatkowe

przechowywać w temperaturze od +5°C do 35°C

Nr referencyjny

421607

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

owoc jarzębiny
Farba Dekoral Voice of Color owoc jarzębiny 2,5 l posłuży Ci do pomalowania ścian wewnętrznych. Jest w pełni bezpieczna dla zdrowia nawet w przypadku dzieci i zwierząt domowych. Do tego ściany zyskują gładkość, co chroni przed ewentualnymi uszkodzeniami skóry w wyniku otarcia. Farba Dekoral Voice of Color owoc jarzębiny bardzo dobrze sprawdzi się w domach z małymi dziećmi. Możesz szorować ją na mokro, dlatego zdołasz usunąć każde, nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Kredki, pisaki oraz inne zabrudzenia zmyjesz bez większych trudności. Samo nakładanie farby należy do łatwych zadań. Możesz w tym celu skorzystać z wałka lub pędzla. Umożliwi Ci to wybór najbardziej wygodnego dla siebie narzędzia. Bardzo duży wybór odcieni farb wewnętrznych znajdziesz w naszej ofercie.
Ocena
24 komentarze
21.02.2020
Minimalistyczny beż bardzo ładnie kryje i nie zostawia śladów. Problem jest taki, że brakło mi 1litr a w Kaliszu, małej puszki nie ma już od 2tyg. Ciekawe kiedy dokończę malowanie...
23.12.2019
U nas farba sprawdziła się idealnie - dwie warstwy wystarczyły na dobre krycie :-)
Nowe budownictwo, nowe - równe i gładkie ściany, świeżo zagruntowane... Efekt jest naprawdę zadowalający :-)
Pamiętam czasy, gdy mieszkaliśmy w kamienicy - jakość ścian pozostawiała wieeele do życzenia i ile warstw by nie nałożyć, to i tak były prześwity... Mieszkanie miało swój klimat, ale ile nerwów przy remoncie i hektolitry farby, żeby to jako tako wyglądało... - kto kiedykolwiek malował takie "fale Dunaju", to wie o czym mówię ;-)
Teraz - przy gładkich ścianach - pomalowaliśmy w kolorze gołębim większość ścian 130 metrowego domu - tylko jedna ściana w każdym pomieszczeniu ma inny (intensywny) kolor, a reszta jest właśnie gołębio-szara i naprawdę... wszystkim polecam ten kolorek :-)
15.12.2019
Kolor farby świetny. I to tyle z pozytywów. Na ścianie widoczne smugi - malowane czterokrotnie z nadzieją, że z kolejną warstwą będzie lepiej. Po każdej warstwie odklejania taśma. Po czwartym malowaniu razem z taśmą odpadła farba. Nie polecam. Na wybór tej firmy skusił mnie kolor, do tej pory zawsze wybierałam produkty firmy konkurencyjnej z którą nigdy nie miałam takich problemów. Niestety opinie zaczęłam czytać po pomalowaniu i widzę, że wiele osób ma ten sam problem co ja.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli tylko kolor farby spełnił Pana(i) oczekiwania. Opisane sytuacje mogą wynikać z kilku przyczyn, między innymi ze sposobu, w jaki podłoże zostało przygotowane do malowania. Zachęcamy serdecznie do skonsultowania opisanych kwestii z jednym z doradców z działu Dekoracje, który postara się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy oraz doradzi, co należy zrobić, by efekt końcowy malowania był zadowalający. Można się z nim skontaktować na dwa sposoby: osobiście odwiedzając sklep lub kontaktując się z doradcą drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z najdogodniejszej możliwości. Przypominamy jednocześnie, że przysługuje Panu(i) prawo do złożenia reklamacji. Można tego dokonać mailowo, osobiście lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego pod adresem: www.castorama.pl/kontakt

04.12.2019
Spoko,dwie warstwy bezowego na biały podkład i jest dobrze
11.11.2019
Dodam także, że dotknięcie czystą ręką ściany pozostawia ślady, faktycznie jakby zakurzone
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Ponownie dziękujemy za informację. Farba uzyskuje swoje pełne właściwości po czterech tygodniach od malowania, do tego czasu zaleca się zachowanie ostrożności w kontakcie z malowaną powierzchnią. Jeśli cały proces przeprowadzony został poprawnie, ślady nie powinny pojawiać się na ścianie. W innym przypadku prosimy o kontakt z pracownikiem sklepu.

11.11.2019
Kolor Algi morskie...No i niestety. To jest ten moment kiedy okazuje się, że opinie na stronie są jednak prawdziwe a nie pisane przez konkurencję:) Ściana nowa, tynk maszynowy cementowo-gipsowy, zagruntowana.
Kolor sam w sobie jest przepiękny.
Farba kryje i to dobrze, 2 krotne malowanie i białe ściany nie przebijały. Problemem jest chyba pigment, jest napisałabym "niestabilny", nie rozprowadza się równomiernie, jedno pociągnięcie wałka i kilka odcieni, brzegi ciemne, środek jasny. Farbę trudno się nakłada i wałkiem i pędzlem, być może natryskowo efekt byłby lepszy. Myślę, że 3cie krycie nie pomoże, efekt jakby farba nie była dobrze wymieszana. W niektórych miejscach, po wyschnięciu pojawiły się małe pęknięcia:O Pozostaje kupić farbę innej firmy z mieszalnika - jakoś dopasować i naprawić ten koszmar. Oby dało się to jakoś pokryć, bo drapanie nowych ścian to będzie już masakra
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tak merytoryczną opinię. Jest nam bardzo przykro, jeśli farba nie spełniła Pani oczekiwań mimo zadowolenia z jej barwy. Zależy nam na udzieleniu Pani wszelkiego wsparcia, zachęcamy więc do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje, który postara się odnaleźć prawdopodobną przyczynę tego stanu rzeczy oraz pomóc Pani w osiągnięciu oczekiwanego efektu. Wspomina Pani o nierozmieszaniu farby - producent przed użyciem zaleca dokładne wykonanie tej czynności, czy została ona w tym przypadku wykonana? W karcie technicznej produktu widnieje również informacja o zachowaniu czterotygodniowego odstępu czasowego w nanoszeniu farby na świeże tynki. Prosimy o kontakt: www.castorama.pl/kontakt

10.11.2019
Przestrzegam przed zakupem tej farby!!! Tragedia: 3 warstwy i wciąż wychodziły mleczne smugi i widać było różnicę między każdym pociągnięciem walka. Zmarnowany czas, pieniądze i nerwy. Dopiero gdy użyłam Mamma mia Bondex - efekt natychmiastowy - bez porównania. Produkt powinien być wycofany ze sprzedaży!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. To dla nas przykra wiadomość, że nie uzyskała Pani oczekiwanego efektu krycia przy użyciu tej farby. Uprzejmie informujemy, że krycie zależne jest od uprzedniego, odpowiedniego przygotowania malowanego podłoża i konieczne może być użycie farby podkładowej oraz odpowiednich dla danego rodzaju farby wałków lub innych narzędzi malarskich. W celu uzyskania porady w zakresie poprawnego przebiegu procesu malowania, zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje.

30.10.2019
Cena co do jakości znacznie się różni, ja się tylko zapytam czy po 3 warstwach nadal mają być 3 kolory zieleni??? Gdzie można to zareklamować...??? Szkoda kasy, a kolor jedyny, który odpowiadał nam jeżeli chodzi o ciemną zieleń...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli krycie farby nie spełniło Pana(i) oczekiwań. Odpowiedzi na zadane pytanie udzieli doradca fachowy z działu Dekoracje, który po weryfikacji sposobu aplikacji oraz przygotowania podłoża pod farbę odnajdzie przyczynę opisanych przez Pana(ią) różnic w kolorze. W celu złożenia reklamacji należy skontaktować się osobiście, mailowo lub telefonicznie z dowolnym sklepem Castorama na terenie Polski.

27.10.2019
O dziwo jestem zadowolona. Pomalowaliśmy tym kolorem wszystkie ściany w nowym domu. Tynki cementowo-wapienne zgruntowane jednokrotnie i dwukrotnie malowane farbą podkładową. Kolor delikatny, ale jedna wartstwa wystarczy spokojnie, żeby efekt był zadowalający
23.10.2019
Uprzejmie proszę usłużnych PR-owców Castoramy o nie plecenie głupot na temat doradzania w zakresie sposobów malowania i przygotowywania podłoża. Wasze farby to niestety dno. Bez względu czy na nalepce stoi "Dekoral", "Dulux" czy inna "Alpina". Nie byłem przekonany do opinii osób, które trochę siedzą w tym biznesie, ale chyb większość producentów farb, a być może i innych artykułów, ma swoje linie produkcyjne ustawione na :program ekonomiczny - Castorama". Ten sam produkt kupiony w innym sklepie, już o dziwo nadaje się do użytku. Co do meritum - farba Dekoral minimalistyczny beż nadaje się chyba tylko jako podkład, bo smug a wzorów po jednym pociągnięciu wałka pozostawia bez liku i piętnaście odbarwień danego koloru na 1 cm2. To samo zresztą miałem z Duluxem z serii kolory świata. Rzeczywiście; nikomu nie pozwolicie pobić waszych cen, tylko wasze produkty kupuje się po klika razy. Ostatnia farba kupiona w tym markecie.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy uprzejmie za opinię. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań, zapewniamy jednak, że odpowiednie przygotowanie podłoża ma ogromne znaczenie dla osiągniętego efektu, zachęcamy więc jednak do konsultacji z naszymi fachowcami. Porady uzyskane w ten sposób znacznie ułatwią malowanie, nawet w przypadku robienia tego po raz pierwszy. Jeśli jednak nie jest Pan zadowolony z jakości produktu, przypominamy, że przysługuje Panu prawo do złożenia reklamacji, czego można dokonać w dowolnym sklepie Castorama.

 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Techniki malowania ścian – pędzel, wałek czy natrysk?

 • Wykończenie

  Wszystko co powinieneś wiedzieć o farbach Dekoral

 • Wykończenie

  Malowanie sypialni – jakie rodzaje i kolory farb wybrać?

Ocena i komentarz dla:

Farba Dekoral Voice of Color owoc jarzębiny 2,5 l