Zobacz więcej Farby podkładowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Podkłady i grunty

Strzałka w prawo

Farby podkładowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Farba gruntująca Beckers Interio Pro 5 l

Farba gruntująca Beckers Interio Pro 5 l

72,98
/ szt.
14,60
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Farba gruntująca Beckers Interio Pro przyda Ci się, jeśli planujesz przemalować wnętrza w swoim domu i odświeżyć ich wygląd. Produkt gruntujący sprawi, że powłoka przykryta warstwą farby będzie dobrze wchłaniała pigment. Kolor nie będzie się również łuszczył i pokryje równomiernie całą powierzchnię ścian i sufitów. Do rozprowadzenia jej po powierzchni przyda się wałek, pędzel lub natrysk.

   Cechy i zalety

    Farba gruntująca Beckers Interio Pro 5 l jest to farba dedykowana tworzeniu podkładu pod farby akrylowe. W bardzo krótkim czasie się wchłania i pozwala na rozpoczęcie dalszych prac. Dzięki temu, że zagruntujesz ściany przed ich pomalowaniem, z pewnością nie odpadnie z nich farba ani się nie złuszczy. To pozwoli na uzyskanie długotrwałego, estetycznego efektu. Farba gruntująca Beckers Interio Pro może być używana zarówno do sufitów, jak i ścian. Sam możesz wybrać sposób aplikacji farby. Najlepiej jednak w rozprowadzaniu substancji gruntującej sprawdzi się wałek, pędzel lub natrysk. Produkt ma dwa lata gwarancji. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór farb gruntujących oraz akcesoriów malarskich. Sprawdź asortyment dostępny na naszej stronie internetowej.

    • Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO: 30 g/l

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia1 godzina
    Informacje o LZO1.5g/L
    Liczba warstw1
    Maksymalna temperatura aplikacji25°C
    Pojemność (l)5L
    Waga (kg)7.19kg
    Długość pojemnika225mm
    Szerokość pojemnika225mm
    Wysokość pojemnika185mm
    Kod produktu7311237111753