icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Filtry do narzędzi ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Filtr paliwa kosy i piły NAC CG WLBC
Strzałka w prawo

Filtr paliwa kosy i piły NAC CG WLBC

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wykorzystując prezentowany filtr, będziesz mógł przedłużyć i polepszyć efektywność pracy kosiarki i piły spalinowej. Ten wymienny element gwarantuje optymalną i bezawaryjną pracę silnika przez długi czas, ponieważ skutecznie zatrzymuje drobinki przedostające się wraz z paliwem i tym samym chroni części urządzenia przed zacieraniem się.

   Cechy i zalety

    Dostępny wśród naszego asortymentu filtr paliwa bez wątpienia przyda Ci się podczas konserwacji kosiarki oraz piły spalinowej. Dzięki wykorzystaniu tego wymiennego elementu w dużym stopniu przyczynisz się do poprawy i jednoczesnego przedłużenia pracy swojego urządzenia, zapewniając optymalną i bezawaryjną pracę silnika. Filtr niezwykle skutecznie oczyszcza paliwo z wszelkich zanieczyszczeń, uniemożliwiając przedostawanie się drobinek do silnika, przez co zabezpiecza wszystkie części maszyny przed zacieraniem się, a w konsekwencji – przed awarią. W naszej bogatej ofercie artykułów przeznaczonych do majsterkowania oraz profesjonalnego wykonywania różnych prac znajdziesz także inne części do kosiarek bądź pił, więc z łatwością wybierzesz potrzebne Ci produkty.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Kod produktu5902490704114