Produkty

Fuga Stegu Rustical 15 kg biała

Kliknij aby powiększyć

Fuga Stegu Rustical 15 kg biała

Marka: Stegu

Marka: Stegu

Kod: 996256

|
Zaprawa murarska jest gotową suchą mieszanką produkowaną na bazie wysokogatunkowego spoiwa cementowego, wypełniaczy kwarcowych i dodatków uszlachetniających. Jest bardzo wygodna i łatwa w użyciu – należy tylko wymieszać ją z wodą. Cechuje się wysokim stopniem plastyczności i dobrą przyczepnością. Powstałe fugi są odporne na mróz i wilgoć.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Kolor producenta: biały

Parametry logistyczne

Długość opakowania

30 cm

Wysokość opakowania

22.5 cm

Szerokość opakowania

30 cm

Waga brutto

15.3 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz i na zewnątrz budynków

Temperatura aplikacji

od +5°C do +20°C

Szerokość spoiny

1 - 10 mm

Parametry indywidualne

Marka

Stegu

Rodzaj fugi

elastyczna

Nr referencyjny

ST-F-R15-001-TH

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Zaprawa murarska przeznaczona jest do tradycyjnych robót murarskich takich jak wznoszenie murów z cegieł, pustaków oraz innych materiałów ceramicznych, betonowych bądź wapienno-piaskowych. Jeśli szukasz produktu, który nadaje się do spoinowania piwnic i fundamentów, fuga Rustical jest do tego idealna. Dzięki odporności na ujemne temperatury oraz wilgoć z powodzeniem możesz stosować ją do murowania kondygnacji nadziemnych i podziemnych. Gotową zaprawę koloru białego przygotujesz bardzo łatwo i szybko – wystarczy, że suchą mieszankę wymieszasz z wodą. Produkt cechuje się dużą wydajnością – oszczędzasz więc swój czas i pieniądze. W naszej ofercie znajdziesz również inne gotowe zaprawy murarskie, spośród których wybierzesz taką, której parametry będą idealnie odpowiadały Twoim potrzebom.
Ocena
4 komentarze
21.02.2019
Świetna fuga do spoinowania nieregularnych przestrzeni. Przykład płytka RODOS imitująca kamienie wapienne. Uziarnienie fugi jest niejednorodne - to jest dodatkowy atut tego produktu, gra światła powoduje, że ściana wygląda realistycznie, jakby była wykonana z kamienia. Polecam!!!
11.01.2019
Jak się Doda dużo wody to jest biała. Jak mało to jasnoszara. Żeby się dało tym rugować konsystencja musi być jak piasek w związku z czym efekt końcowy to bardzo jasny szary. Nie nadaje się do białej cegły - nie wyjdzie tak jak na zdjęciach. Ja zastosowałem do cegły pomarańczowej i wyszło spoko - bardzo jasny szary. Kolor jasnoszary wychodzi szary - miałem tez ten kolor fugi i skuwalem bo dramat był. Generalnie wychodzą ciemniejsze.
30.06.2018
Nie polecam. To nie jest biały kolor tylko szary.
07.06.2016
Bardzo dobry produkt - łatwy w obsłudze nawet dla amatora takiego jak ja. Po rozmieszaniu fuga ma konsystencję lepkiego błota, po kilkunastu minutach osiąga konsystencję plasteliny i łatwo się formuje. Po godzinie można szczotkować. Opakowanie zawiera plastikowy rękaw-tubę służący do aplikacji. Fuga daje bardzo ciekawy efekt ze starą cegłą. Zastosowałem wewnątrz mieszkania. Polecam!
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Błędy przy nakładaniu fugi

 • Wykończenie

  Jak dobrać kolor i rozmiar fug?

 • Wykończenie

  Zalety fug epoksydowych

Ocena i komentarz dla:

Fuga Stegu Rustical 15 kg biała