Zobacz więcej Galerie na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Galerie na zdjęcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Galeria na zdjęcia 55 x 75 cm sznurkowa czarna

Galeria na zdjęcia 55 x 75 cm sznurkowa czarna

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Galeria na zdjęcia 55 x 75 cm sznurkowa pozwoli Ci wyeksponować Twoje fotografie. Na sznurku rozciągniętym pomiędzy listwami ramek możesz zawiesić 20 zdjęć, mocując je klamerkami – stworzysz więc niebanalny kolaż przypominający Ci o pięknych chwilach z Twojego życia. Plastikowa ramka utrzymana jest w czarnym kolorze, dlatego prezentuje się uniwersalnie i pasuje do każdego pomieszczenia.

   Cechy i zalety

    Galeria na zdjęcia znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Za jej pomocą możesz samodzielnie stworzyć spersonalizowaną dekorację otoczenia. Produkt posiada ramkę, na której rozciągnięte są sznurki – możesz zawiesić na nich aż 20 fotografii. Takie rozwiązanie daje Ci możliwość wyeksponowanie fotorelacji z ważnych chwil w Twoim życiu lub stworzenia pamiątki z dalekich podróży. Galeria idealnie sprawdza się też w roli prezentu dla bliskiej Ci osoby. Ramka produktu została wykonana z plastiku, przez co cechuje się wysoką trwałością. Utrzymana w uniwersalnym czarnym kolorze będzie pasowała do Twojego otoczenia, niezależnie od tego, czy jest ono utrzymane w stylu klasycznym, czy nowoczesnym. Dostępne są też modele w innych odcieniach – znajdziesz je w naszej ofercie.

    • Nowoczesne wzornictwo
    • Piękny efekt w korzystnej cenie
    • Szybki i łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość ramy15mm
    Format zdjęć10 x 15 cm
    Liczba ramek20
    Maksymalna liczba zdjęć20
    MateriałTworzywo sztuczne i sznurek
    Materiał ramyTworzywo sztuczne
    KolorCzarny
    Kod produktu5901554520776