Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Galerie na zdjęcia

Strzałka w prawo

Galerie na zdjęcia

Galerie na zdjęcia to kategoria, która skupia się na różnego rodzaju ramkach i albumach na zdjęcia. Wśród dostępnych produktów znajdują się zarówno ramki jednostronne, jak i podwójne, w różnych rozmiarach i stylach - od nowoczesnych po klasyczne.

Filtry

Galerie na zdjęcia

Galerie na zdjęcia to kategoria, która skupia się na różnego rodzaju ramkach i albumach na zdjęcia. Wśród dostępnych produktów znajdują się zarówno ramki jednostronne, jak i podwójne, w różnych rozmiarach i stylach - od nowoczesnych po klasyczne.

24 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Obrazy i ramiarstwo

Wyświetlanie 24 z 24 produktów

Multiramka na zdjęcia – ekspozycja wspomnień

Nie możesz znaleźć idealnego miejsca na pamiątki z wakacji? Nie wiesz, jak wyeksponować ulubione zdjęcia? W tym dziale przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie. Multiramki na zdjęcia są to funkcjonalne ramki na zdjęcia mieszczące w sobie od kilku do kilkunastu fotografii. Umieść w nich swoje ulubione wspomnienia i wyeksponuj je w domu. Sprawdź, jakie modele galerii na zdjęcia dla Ciebie przygotowaliśmy.

W naszym asortymencie znajdziesz liczne multiramki na zdjęcia. Najmniejsze z prezentowanych ramek mieszczą w sobie trzy zdjęcia, największe – dwadzieścia. Multiramki do zdjęć różnią się także wymiarami. Dzięki temu możesz wybrać oprawę, która zmieści się na ścianie w przedpokoju czy w salonie pomiędzy półkami.

Oferowane multiramki na zdjęcia na ścianę mają orientację pionową lub poziomą. Mogą przybierać formą kwadratu, prostokąta lub mieć nieregularne kształty. Jeśli chcesz stworzyć bogaty i różnorodny kolaż, odpowiednie będą multiramki na zdjęcia na ścianę o różnym układzie i wielkości. Natomiast jeśli zależy Ci na eleganckiej, stonowanej galerii, wówczas zdecyduj się na ramkę, w której zdjęcia będą miały ten sam rozmiar i orientację.

Multiramki drewniane są eleganckie i zachwycają naturalnym kolorem drewna, a warianty z tworzyw sztucznych oferują szeroką gamę barw do wyboru. Ciekawą opcją są multiramki sznurkowe. W dużej ramie rozciągnięte zostały linki, do których dołączono spinacze. Dzięki nim możesz rozwieszać zdjęcia i wymieniać je kiedykolwiek najdzie Cię na to ochota.

Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką gamę produktów. W naszej ofercie znajdziesz multiramki na kilka zdjęć oraz takie, w których umieścisz nawet dwadzieścia fotografii. Możesz zdecydować się na oprawę o orientacji pionowej lub poziomej. Możesz wybrać multiramki na zdjęcia drewniane, z plastiku, sznurka i polistyrenu. Dodatkowo do wyboru masz szare, czarne, białe, beżowe, zielone czy w kolorze drewna. Dzięki temu stworzysz dekoracje nie mniej efektowne niż obrazy na ścianę.

Gdy nie możesz zdecydować się na wyłącznie jedno zdjęcie…

Nie musisz już wybierać tego jednego, właściwego zdjęcia, które będzie wisiało na Twojej ścianie. Taki wybór może spędzać sen z powiek, zwłaszcza jeśli musisz wybrać jedną spośród tysięcy zrobionych przez siebie fotografii. Multiramki na zdjęcia drewniane umożliwią Ci powieszenie na ścianie kilku, a nawet kilkunastu fotografii.

Multiramki na zdjęcia znajdą zastosowanie w każdym domu. Umieszczone w nich fotografie pozwolą Ci wracać do ulubionych chwil. Nieważne, czy zdecydujesz się wyeksponować pocztówki z wakacji, zdjęcia z uroczystości rodzinnych, czy też wspólne ujęcia z przyjaciółmi – efektowne ramki podkreślą wyjątkowość każdej uwiecznionej chwili.

Z tego względu galeria na zdjęcia może stać się także wyjątkowym prezentem dla rodziny i znajomych. Podaruj rodzicom kolaż z fotografii z Twojego dzieciństwa lub zaskocz ukochaną osobę waszymi najpiękniejszymi zdjęciami oprawionymi w galerię.

Multiramki drewniane mogą zawisnąć na jednej ze ścian w Twoim salonie. Będzie się także ciekawie prezentować, jeśli ustawisz ją na komodzie czy półce, opierając o ścianę. Ramka na kilka zdjęć świetnie prezentuje się w także w gabinecie. Dzięki niej mogą towarzyszyć Ci podczas pracy roześmiane twarze wszystkich Twoich pociech. To bardzo ciekawe dekoracje wnętrza.

Jeśli zawiesisz galerię na zdjęcia w sypialni nad łóżkiem, zaraz po przebudzeniu będzie Ci ona przypominała wspaniałe chwile i sprawi, że dzień stanie się lepszy. Sznurkowa multiramka to zdecydowanie dobry wybór do pokoju nastolatka. Nowoczesny wygląd, nieco nieuporządkowany i niepokorny charakter ramki z pewnością przypadnie do gustu młodym ludziom.

Multiramka niekoniecznie musi zawierać w sobie fotografie – równie dobrze może posłużyć do oprawienia rysunków Twoich dzieci, ulubionych grafik komputerowych czy cennych pamiątek – biletów z festiwali muzycznych lub dyplomów. Możliwości wykorzystania galerii na zdjęcia zależą jedynie od Twoich potrzeb i wyobraźni – mając ten element, stworzysz spersonalizowane dekoracje do swojego mieszkania. Skutecznie też zastąpisz antyramy.

W naszej ofercie znajdziesz szereg ciekawych sposobów na oprawienie zdjęć. Ramka pozwoli Ci powiesić na ścianie kolaż z Twoich wspomnień. Dzięki antyramie i passe-partout zabezpieczysz i wyeksponujesz swoje fotografie. Tradycyjne ramki będą doskonałą dekoracją mieszkania. Jeśli szukasz ciekawych sposobów na oprawę zdjęć, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Wybierz ramkę zgodną ze stylem wnętrz

Masz szeroki wybór multiramek, zarówno ze względu na materiał, z którego zostały wykonane, jak i zastosowaną kolorystykę. Dzięki temu możesz dopasować ramkę nie tylko do tła, na którym ją zawiesisz, ale także to stylu, w jakim urządzone jest Twoje mieszkanie. Galeria na zdjęcia stanowi element aranżacji pomieszczenia. Aby stała się jego ozdobą, musi tworzyć harmonijną całość z wnętrzem, w którym została umieszczona.

Podczas wyboru ramki na zdjęcia, w pierwszym kroku kieruj się ilością dostępnego miejsca. Możesz to rozumieć w dwojaki sposób. Po pierwsze musisz upewnić się, że w danym miejscu zmieści się dana multiramka. Niektóre z nich zajmują dużą powierzchnię. Dlatego też sprawdź wcześniej, czy wybrany produkt na pewno możesz powiesić w określonym miejscu na ścianie.

Ilość miejsca ma znaczenie również pod kątem samej ramki, a dokładniej tego, ile zdjęć możesz w niej umieścić. Jeśli zależy Ci na odtworzeniu wielu wspomnień, śmiało decyduj się na produkty pozwalające na oprawienie nawet kilkunastu fotografii. W klasycznych i minimalistycznych wnętrzach dużo lepszym rozwiązaniem będą galerie, stworzone z kilku ramek na pojedyncze zdjęcia.

Alternatywą mogą być multiramki na zdjęcia, które mają budowę sznurkową. W ich przypadku zdjęcia przypinasz spinaczami. Takie rozwiązanie zapewnia dużą elastyczność. Przede wszystkim możesz dowolnie rozciągać sznurek pomiędzy haczykami. Tym samym będziesz w stanie efektywnie wykorzystać każdą dostępną przestrzeń. Pamiętaj jednak, że sznurkowe multiramki na zdjęcia nie stanowią zabezpieczenia dla samej fotografii. Nie tworzą dla zdjęć żadnej osłony. Zdjęcia zatem mogą się kurzyć i zaginać. Ich odmianą są modele sznurkowe, które rozpięto pomiędzy krawędziami ramy i zasłonięto szybą lub przezroczystą pleksą.

Wybór multiramek uzależnij także od materiału, z którego zostały wykonane. Modele z drewna prezentują się bardzo przytulnie. Doskonale sprawdzą się w aranżacjach tradycyjnych i naturalnych. Będą także odpowiednie do stylu eko. Z kolei ramki wykonane z tworzywa sztucznego zapewniają ogromny wybór dostępnych kolorów i wzorów. Dzięki temu dopasujesz je bez trudu do każdej, nawet najbardziej szalonej aranżacji wnętrza.

Multiramki pozwalają na umieszczenie w nich zdjęć o różnych formatach. Zwróć na to uwagę podczas zakupów. Niektóre z produktów są przystosowane tylko pod jeden rozmiar fotografii. Inne natomiast będą odpowiednie dla zdjęć w różnych formatach. Wpłynie to na odbiór samej galerii. Jeśli zależy Ci na bardziej stonowanej dekoracji, jednoformatowe multiramki na zdjęcia będą dużo lepszym wyborem. W pokoju młodzieżowym natomiast bardzo dobrze sprawdzą się te, pozwalające na większą swobodę aranżacji zdjęć.