Zobacz więcej Galerie na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Galerie na zdjęcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Galeria na zdjęcia Narvik 27 x 51 cm brązowe

Galeria na zdjęcia Narvik 27 x 51 cm brązowe

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gotowa galeria zdjęć umożliwia samodzielne stworzenie kompozycji z kilku znajdujących się obok siebie fotografii. W zależności od zamysłu zaprezentować możesz np. zdjęcia wykonane w jednym miejscu lub prezentujące portrety wszystkich domowników. Kolorystyka modelu ułatwia dopasowanie jej do klasycznie urządzonych mieszkań.

   Cechy i zalety

    Prezentowana galeria zdjęć przypadnie do gustu osobom, które lubią eksponować obok siebie kilka zdjęć. Mogą one pochodzić na przykład z jednego miejsca lub być wykonane podczas jednej uroczystości. Dobrze prezentują się także galerie zawierające zdjęcia wszystkich domowników lub członków rodziny. Gotowa galeria umożliwia łatwiejsze tworzenie kompozycji na ścianie, co jest dla niektórych skomplikowane przy wykorzystaniu pojedynczych ramek. Kolorystyka ramki wpływa na jej wysoką uniwersalność, dzięki czemu będzie ona dobrze pasować do większości salonów czy jadalni utrzymanych w ciepłym, klasycznym stylu. Galerię ze zdjęciami możesz także zestawiać z innymi ramkami pojedynczymi z serii Narvik, które także dostępne są w naszym sklepie.

    • Fotogaleria na wiele zdjęć

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość ramy30mm
    Format zdjęć27 x 51 cm
    MateriałPłyta wiórowa średniej gęstości (MDF)
    Materiał ramyPłyta wiórowa średniej gęstości (MDF)
    KolorBrązowy
    Kod produktu5907664150216