LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Modułowy system zabudowy Atomia

Modułowy system zabudowy Atomia to innowacyjna i elastyczna propozycja dla każdej osoby, która poszukuje sposobu na przeorganizowanie przestrzeni mieszkalnej.


Systemy modułowe do zabudowy garderoby Atomia – garderoba szyta na miarę Twoich potrzeb

Systemy do zabudowy garderoby Atomia są rozwiązaniem, które zastępuje klasyczne meble. Zamiast kupować gotową szafę o określonych rozmiarach i pojemności – stwórz ją z wybranych elementów. Możesz przy tym skorzystać zarówno z najmniejszych dostępnych akcesoriów, jak np. uchwyty do półek i drążków, półki, kosze i korpusy lub też wybrać gotowe szafki.

System zabudowy garderoby Atomia pozwala na niemal dowolne łączenie ze sobą poszczególnych elementów. Wystarczy ustawiać je jedne na drugich i zadbać o odpowiednie mocowanie. W skład systemu wchodzą również uchwyty do drzwi, fronty meblowe oraz wieszaki przeznaczone do wieszania spodni.

Meble, które dopasujesz do każdego wnętrza

Spotkałeś się z problemem braku miejsca na wymarzoną szafę? Podobne ryzyko nie grozi Ci, jeśli wykorzystasz system Atomia. Garderoba stworzona z tych produktów będzie idealnie dopasowana do każdej przestrzeni. Wszelkie cokoły, brakujące centymetry wolnego miejsca czy też niestandardowe układy wnętrza przestaną być problemem.

Systemy modułowe do zabudowy garderoby Atomia są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Chcesz mieć więcej półek? A może potrzebujesz szuflad lub dodatkowych drążków na wieszaki z ubraniami? Każde podobne życzenie spełnisz samodzielnie. Wystarczy wybór odpowiedniego elementu wypełniającego korpus szafy.

Zbuduj swoją garderobę krok po kroku

Tworzenie własnej garderoby wymaga postępowania według określonych kroków. Od czego zacząć, gdy wybierasz systemy modułowe do zabudowy garderoby Atomia? Przede wszystkim od dopasowania korpusów do ilości wolnego miejsca. Z góry zaplanuj, z ilu takich elementów będzie finalnie składała się Twoja garderoba.

Kolejnym krokiem jest jej wypełnienie. Systemy modułowe do zabudowy garderoby Atomia oferują Ci w tym zakresie półki, systemy półek, wieszaki na spodnie, drążki na wieszaki oraz szuflady. Wybór masz ogromny. Dlatego zastanów się, które elementy będą najbardziej potrzebne z uwagi na posiadane przez Ciebie ubrania. Zakup również akcesoria potrzebne do ich montażu.

Na końcu zamknij garderobę odpowiednimi drzwiami.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami z tej kategorii.