icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Gotowe masy szpachlowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Gipsy i gładzie

Strzałka w prawo

Masy szpachlowe

Strzałka w prawo

Gotowe masy szpachlowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gotowa masa szpachlowa Knauf Super Finish 5,4 kg

Gotowa masa szpachlowa Knauf Super Finish 5,4 kg

41,98
/ szt.
7,77
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ściany i sufity idealnie gładkie! To proste. Wystarczy zastosować masę szpachlową Knauf Super Finish. Gotowa do użycia zaraz po otwarciu wiaderka. Nakłada się bez większego wysiłku, łatwo się szlifuje. Możliwość nakładania agregatem przyspiesza pracę. Dobrze przylega do podłoża. Doskonale sprawdzi się do wygładzania ścian i sufitów otynkowanych oraz z płyt gipsowo-kartonowych, a nawet lamperii. Masa z upływem czasu twardnieje, co sprawia, że ściany i sufity są trwałe i odporne na uszkodzenia. Małe opakowanie umożliwia wygładzenie niewielkich powierzchni bez konieczności zakupu dużego

  Cechy i zalety

  Masa szpachlowa Knauf Super Finish jest mieszanką mączki dolomitowej z lepiszczem winylowym, zawierającym dodatkowo składniki poprawiające własności użytkowe szpachlowanych powierzchni. Jest gotowa do użycia zaraz po otwarciu wiaderka, co przyspiesza pracę już na starcie. Konsystencja masy ułatwia jej nakładanie w warstwach o grubości do 3 mm. Może być nakładana ręcznie lub maszynowo. Łatwo się szlifuje. Umożliwia uzyskanie idealnie gładkich powierzchni, odpornych na uszkodzenia. Przeznaczona do szpachlowania:mineralnych podłoży budowlanych takich jak: stabilne tynki (gipsowe, wapienne, cementowo-wapienne), powierzchnie betonowe, bloczki gipsowe, bloczki z betonu komórkowego; czystych i stabilnych tynków żywicznych, powierzchni lakierowanych (lamperie), malowanych farbami, wykończonych tapetami z włókna szklanego, itp.; płyt gipsowo-kartonowych.

  • Wykończenie powierzchni w jakości Q2/Q3/Q4

  Specyfikacja techniczna

  Waga (kg)5.4kg
  Liczba warstw2
  Typ opakowaniaszt.
  Instrukcje użytkowaniaRęcznie, maszynowo (za pomocą agregatów szpachlarsko-malarskich)
  Wysokość pojemnika170mm
  Szerokość pojemnika200mm
  Długość pojemnika170mm
  Grubość nakładania3mm
  Kod produktu5901793357959