Zobacz więcej Gotowe masy szpachlowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Gipsy i gładzie

Strzałka w prawo

Masy szpachlowe

Strzałka w prawo

Gotowe masy szpachlowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gotowa masa szpachlowa Knauf Super Finish 5,4 kg

Gotowa masa szpachlowa Knauf Super Finish 5,4 kg

41,98
/ szt.
7,77
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ściany i sufity idealnie gładkie! To proste. Wystarczy zastosować masę szpachlową Knauf Super Finish. Gotowa do użycia zaraz po otwarciu wiaderka. Nakłada się bez większego wysiłku, łatwo się szlifuje. Możliwość nakładania agregatem przyspiesza pracę. Dobrze przylega do podłoża. Doskonale sprawdzi się do wygładzania ścian i sufitów otynkowanych oraz z płyt gipsowo-kartonowych, a nawet lamperii. Masa z upływem czasu twardnieje, co sprawia, że ściany i sufity są trwałe i odporne na uszkodzenia. Małe opakowanie umożliwia wygładzenie niewielkich powierzchni bez konieczności zakupu dużego

   Cechy i zalety

    Masa szpachlowa Knauf Super Finish jest mieszanką mączki dolomitowej z lepiszczem winylowym, zawierającym dodatkowo składniki poprawiające własności użytkowe szpachlowanych powierzchni. Jest gotowa do użycia zaraz po otwarciu wiaderka, co przyspiesza pracę już na starcie. Konsystencja masy ułatwia jej nakładanie w warstwach o grubości do 3 mm. Może być nakładana ręcznie lub maszynowo. Łatwo się szlifuje. Umożliwia uzyskanie idealnie gładkich powierzchni, odpornych na uszkodzenia. Przeznaczona do szpachlowania:mineralnych podłoży budowlanych takich jak: stabilne tynki (gipsowe, wapienne, cementowo-wapienne), powierzchnie betonowe, bloczki gipsowe, bloczki z betonu komórkowego; czystych i stabilnych tynków żywicznych, powierzchni lakierowanych (lamperie), malowanych farbami, wykończonych tapetami z włókna szklanego, itp.; płyt gipsowo-kartonowych.

    • Wykończenie powierzchni w jakości Q2/Q3/Q4

    Specyfikacja techniczna

    Grubość nakładania3mm
    Instrukcje użytkowaniaRęcznie, maszynowo (za pomocą agregatów szpachlarsko-malarskich)
    Liczba warstw2
    Waga (kg)5.4kg
    Długość pojemnika170mm
    Szerokość pojemnika200mm
    Wysokość pojemnika170mm
    Kod produktu5901793357959