icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Grunty uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Podkłady gruntujące

Strzałka w prawo

Grunty uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grunt uniwersalny Śnieżka Acryl Putz 5 l

Grunt uniwersalny Śnieżka Acryl Putz 5 l

23,98
/ szt.
4,80
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Grunt polimerowy Śnieżka Acryl Putz® GU40 służy do gruntowania większości materiałów budowlanych. W praktyczny sposób przygotowuje podłoże do innych prac, bowiem sprawia, że jest ono szczelne, nie wchłania wody, nie blokuje przepływu powietrza i trwale wiąże cząsteczki materiału, dzięki czemu nakładane farby i gładzie zachowują swoją świeżość. Grunt jest uniwersalny również ze względu na sposób jego nakładania – możesz użyć w tym celu pędzla, wałka lub natrysku.

   Cechy i zalety

    Grunt polimerowy Śnieżka Acryl Putz® GU40 przygotowuje różne podłoża pod inne prace remontowe. Dzięki swojej uniwersalności nadaje się do większości powierzchni spotykanych w budownictwie. Grunt jest niezwykle wydajny i skutecznie uszczelnia materiał, na który jest nakładany. Zapewnia małą chłonność wody i wiąże cząsteczki, sprawiając, że podłoże jest trwałe. Pozostawia przeźroczystą, lekko satynową powłokę przepuszczającą powietrze. Po zagruntowaniu wszelkiego rodzaju farby, gładzie czy kleje przyjmują się w łatwy sposób i pozostają świeże na długi czas. Produkt jest łatwy w użyciu, można go nakładać pędzlem, wałkiem lub za pomocą natrysków. Grunt znajduje się w wygodnym plastikowym kanistrze z rączką, co ułatwia jego transport. Używając tego produktu, zmniejszysz częstotliwość przeprowadzania remontów, ponieważ dzięki gruntowaniu efekty renowacji przetrwają wiele lat.

    • Głęboko wnika w strukturę
    • Wzmacnia i uszczelnia
    • Zapewnia lepszą przyczepność gładzi i farb

    Specyfikacja techniczna

    Objętość5L
    Czas schnięcia1 godzina
    Typ opakowaniaszt.
    MarkaŚnieżka
    Kod produktu5903973104681