Zobacz więcej Grzechotki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Grzechotki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grzechotka wygięta Yato 1/2"

Grzechotka wygięta Yato 1/2"

74,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Niezwykłą wygodę pracy w warsztacie oraz precyzyjne wykonywanie profesjonalnych czynności montażowo-budowlanych zapewni Ci grzechotka wygięta. Ten rodzaj klucza pozwoli Ci dokręcać i odkręcać śruby bez konieczności męczenia i wyginania nadgarstka oraz kręcenie w obie strony w tej samej pozycji. Grzechotka przydaje się szczególnie do miejsc z utrudnionym dostępem.

   Cechy i zalety

    Poszukujesz niezawodnego narzędzia ręcznego do wygodnego odkręcania i dokręcania śrub? Może być nim grzechotka wygięta, do której dopasujesz wiele nakładek. Jej kształt sprawia, że masz ułatwione manewrowanie oraz dostęp również do złączy, które są schowane lub znajdują się w w miejscu o utrudnionym dojściu. Mechanizm 72 zębów sprawia, że grzechotka ta jest niezwykle profesjonalna i precyzyjna – możesz ją wykorzystywać do intensywnej pracy warsztatowej. Wyposażona w plastikową, ergonomiczną rękojeść z wkładką antypoślizgową pozwala na bezpieczny i wygodny uchwyt usprawniający wykonywanie czynności. Narzędzie to posiada również przycisk, który zwalnia nasadkę, dzięki czemu możesz precyzyjnie ustalić moment przerwania kręcenia śrubą.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuUchwyt z grzechotką
     MarkaYato
     Długość produktu255mm
     SeriaProfi
     Liczba zębów72
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083907326