Zobacz więcej Grzechotki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Grzechotki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grzechotka Yato wewnętrzna 1/2''

Grzechotka Yato wewnętrzna 1/2''

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz akcesoriów, które ułatwią Ci drobne prace naprawcze przy samochodzie? Proponowana grzechotka to funkcjonalne narzędzie użytkowane wraz z kluczem stopniowym – pozwala na prawidłowy montaż łączników z gwintem zewnętrznym, zaworów grzewczych, odcięć dolnych na powrotach grzejników oraz przedłużeń zaworów. Stalowe akcesorium jest odporne na uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    W Twoim warsztacie brakuje praktycznych akcesoriów pozwalających na prawidłowe wykonywanie prac naprawczych przy samochodzie? Jeśli chcesz stworzyć w garażu idealną strefę reperowania pojazdu, koniecznie zaopatrz się w proponowaną grzechotkę – praktyczna część stosowana wraz z kluczem stopniowym pozwalająca na odpowiedni montaż łączników z gwintem zewnętrznym. Zadowoli Cię jej funkcjonalność, gdyż idealnie sprawdza się też w czasie mocowania zaworów grzewczych, odcięć dolnych na powrotach grzejników oraz przedłużeń zaworów. Stalowa część jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Poręczny uchwyt umożliwia bezproblemowe operowanie narzędziem. Jeśli szukasz akcesoriów ułatwiających prace serwisowe przy samochodzie, dobrze trafiłeś! Sprawdź ofertę i zaopatrz się w praktyczną grzechotkę teraz.

     Specyfikacja techniczna

     KolorMix
     MateriałStal
     Kod produktu5906083033155