Produkty

Gwoździe budowlane ocynkowane 25 mm

Kliknij aby powiększyć

Gwoździe budowlane ocynkowane 25 mm

Kod: 115322

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • ostry szpic ułatwia wbijanie
 • zabezpieczone przed korozją przez ochronną warstwę cynku
 • trzymają rozmiar
Do zewnętrznych prac remontowych i budowlanych najbardziej przydadzą się gwoździe, które zostały ocynkowane – dzięki temu możesz mieć pewność, że są odporne na korodowanie i zachowają one swoje właściwości. Za ich pomocą uzyskasz więc trwałe mocowania i łączenia. Dobrze wyprofilowana końcówka gwarantuje również łatwe wchodzenie w materiał.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość elementu

25 mm

Długość opakowania

1.5 cm

Wysokość opakowania

11 cm

Szerokość opakowania

7 cm

Waga brutto

0.041 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

ocynkowane

Nr referencyjny

914202E

Za pomocą przedstawionych tutaj artykułów metalowych wykonasz trwałe mocowania i łączenia wybranych elementów czy obiektów. Dzięki temu, że są ocynkowane, możesz je również wykorzystać na zewnątrz, gdyż wykazują odporność na działanie wilgoci i korodowanie – na długo zachowują swoje właściwości i stanowią trwałe spoiwo. Gwoździe te przydadzą Ci się podczas rozmaitych prac budowlanych, remontowych czy wykończeniowych. Ich ostro zakończona, odpowiednio wyprofilowana końcówka sprawia, że łatwo wchodzą w materiał za pomocą młotka. Gwoździe budowlane takiej długości radzą sobie z deskami, płytami i ścianami – możesz użyć ich do każdego materiału, który nie rozwarstwia się lub nie kruszy pod wpływem wbijania ostrej, metalowej końcówki.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak bezpiecznie używać młotka

 • Narzędzia i artykuły

  Gwoździe – nie tylko do drewna

 • Narzędzia i artykuły

  Domowe sposoby usprawniające wbijanie gwoździ

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Gwoździe budowlane ocynkowane 25 mm