Produkty

Gwoździe budowlane 1,6 x 30 mm 50 g

Kliknij aby powiększyć

Gwoździe budowlane 1,6 x 30 mm 50 g

Kod: 115317

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • ostry szpic ułatwia wbijanie
 • zabezpieczone przed korozją przez ochronną warstwę cynku
 • trzymają rozmiar
Zestaw gwoździ budowlane przyda Ci się podczas wykonywania rozmaitych prac z drewnem – napraw, remontów czy majsterkowania. Za ich pomocą łatwo połączysz czy zamocujesz dane obiekty i elementy. Gwoździe znajdują szerokie zastosowanie zarówno w warsztatach stolarskich i ciesielskich, jak i w gospodarstwie domowym czy garażu.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Średnica

1,6 mm

Długość elementu

30 mm

Długość opakowania

1.5 cm

Wysokość opakowania

11 cm

Szerokość opakowania

7 cm

Waga brutto

0.051 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

płaski łeb; waga w opakowaniu 50 g

Nr referencyjny

906597E

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal

Do mocowania i łączenia rozmaitych elementów przydadzą Ci się gwoździe budowlane, które mogą być wykorzystane w różnego rodzaju warsztatach, ale także w każdym gospodarstwie domowym. Wykonane ze stali i odpowiednio ostro zakończone są solidne i z łatwością wchodzą w materiał przy pomocy młotka. Zestaw takich gwoździ przyda Ci się podczas majsterkowania w warsztacie – tworzenia konstrukcji czy mebli drewnianych lub naprawiania wymagających tego obiektów. Znajdą również zastosowanie w czasie remontów i urządzania wnętrz – za ich pomocą możesz przytwierdzić rozmaite dekoracje do wybranych powierzchni. Gwoździe stolarskie w tym zestawie są czarne, dlatego mogą być używane uniwersalnie i dopasujesz je do wielu mebli czy elementów.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje i zastosowanie łączników do drewna

 • Narzędzia i artykuły

  Domowe sposoby usprawniające wbijanie gwoździ

 • Narzędzia i artykuły

  Gwoździe – nie tylko do drewna

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Gwoździe budowlane 1,6 x 30 mm 50 g