Produkty

Gwoździe tapicerskie stal 1,4 x 13 mm 30 g

Kliknij aby powiększyć

Gwoździe tapicerskie stal 1,4 x 13 mm 30 g

Kod: 118514

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • pokryte wysokiej jakości powłoką galwaniczną
 • duża odporność na wyłamywanie grotu
 • łatwość montażu
Podczas wykonywania różnego rodzaju prac tapicerskich sprawdzą się oferowane tutaj gwoździe. Wykonane są ze stali i wyróżniają się wyjątkowo łatwym montażem, do przeprowadzenia którego wykorzystasz tradycyjny młotek. Poza funkcją praktyczną, produkt spełnia też zadanie dekoracyjne – ładnie prezentuje się na powierzchni materiału.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Średnica

1.4 mm

Długość elementu

13 mm

Długość opakowania

1 cm

Wysokość opakowania

11 cm

Szerokość opakowania

7 cm

Waga brutto

0.032 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace tapicerskie

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

906016E

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal

Gwoździe tapicerskie przeznaczone są do prac tapicerskich. Z ich pomocą szybko wymienisz tkaninę lub inny materiał, jakim pokryte są meble wypoczynkowe. Nadadzą się także w sytuacji, kiedy kanapa lub fotel wymagają drobnej naprawy – gwoździe świetnie przytrzymują każdy materiał, nawet skórę. Wykonane są ze stali, która gwarantuje im wytrzymałość – raz zamocowane na długo pozostają na swoim miejscu i świetnie spełniają swoją funkcję. Ich ważną zaletą jest wygląd, ponieważ przybite do powierzchni prezentują się atrakcyjnie – stanowią integralną część mebla. Ciemny, stalowy odcień produktu idealnie komponuje się z meblami w podobnym kolorze. W przypadku jasnych elementów wypoczynkowych, gwoździe ładnie z nimi kontrastują.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak i z czego wykonać ogrodową ławeczkę?

 • Narzędzia i artykuły

  Domowe sposoby usprawniające wbijanie gwoździ

 • Narzędzia i artykuły

  Jak udekorować pokój za pomocą płyt muzycznych?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Gwoździe tapicerskie stal 1,4 x 13 mm 30 g