Produkty

Huśtawka Blooma Ula 220 x 160 x 225 cm

Kliknij aby powiększyć

Huśtawka Blooma Ula 220 x 160 x 225 cm

Marka: Blooma

Marka: Blooma

Kod: 629210

|
Twoja pociecha nie lubi spędzać czasu na działce? Być może w ogródku brakuje atrakcji, które umożliwiłyby dziecku udaną zabawę. Dzięki prezentowanej tutaj huśtawce, z łatwością stworzysz przydomowy plac zabaw. Produkt będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas, gdyż jego konstrukcja wykonana jest z drewna sosnowego impregnowanego ciśnieniowo.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

250 cm

Wysokość opakowania

20 cm

Szerokość opakowania

30 cm

Waga brutto

40 kg

Wymiary produktu

220 x 160 x 225 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prywatne place zabaw

Impregnacja

tak

Parametry indywidualne

Marka

Blooma

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

elementy drewniane są starannie selekcjonowane i gładko obrabiane (brak zadziorów i wyrwań)

Nr referencyjny

6019

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

drewno sosnowe impregnowane ciśnieniowo, tworzywo sztuczne

Kolor producenta

brązowy, czerwony
Masz wrażenie, że Twoje dziecko nudzi się podczas spędzania czasu na działce? Koniecznie wyposaż swój ogród w huśtawkę, dzięki czemu Twoja pociecha będzie mogła cieszyć się udaną zabawą na świeżym powietrzu. Konstrukcja produktu wykonana została z drewna sosnowego impregnowanego ciśnieniowo – jest odporna nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także na szybkie niszczenie pod wpływem wilgoci. Elementy drewniane są starannie selekcjonowane i gładko obrabiane – nie posiadają zadziorów, wobec czego są bezpieczne w użytkowaniu przez dziecko. Konstrukcja huśtawki utrzymana jest w eleganckim brązowym, więc prezentuje się naturalnie. Pragniesz zapewnić swojej pociesze idealne warunki do odpoczynku na działce? Nie zapomnij o wyposażeniu ogródka w proponowaną tutaj huśtawkę. Sprawdź naszą ofertę!
Ocena
2 komentarze
16.08.2018
Przyzwoita cena produktu . Jakość produktu średnia , ale po oszlifowaniu i pokryciu lakierobejcą i zakotwiczeniu w docelowym miejscu ( do kupienia osobno te kotwy ) dzieci bardzo zadowolone , a o to chodziło . Bardzo łatwy montaż , zrobiłem to bez pomocy instrukcji , przetestowałem swoją wagą ciała ponad 100 kilo i stoi , nie zawaliła się
24.07.2018
huśtawka słabej jakości ale po cenie nie można spodziewać się cudów. wymiary do rozmieszczenia poszczególnych uchwytów podanych w instrukcji nie pokrywają się wcale. to samo dotyczy belek poprzecznych brak nawierconych otworów. zadziory na belkach trzeba było poprawiać papierem. załapałem się na ost. sztukę w magazynie więc może dlatego jakość odbiega od normy. paczkę zardzewiałych gwoździ zauważyłem dopiero po zakupie przy rozładunku. Przed zakupem patrząc na parę belek stwierdziłem, że 30 min i huśtawka będzie stała :-) jednak gdyby nie pomoc tzw złotej rączki pewnie sam jako laik nie poskładałbym tej huśtawki tym bardziej według instrukcji, która nie pokrywa się z niczym. W instrukcji piszą o kotwach mocujących do gruntu których w zestawie nie ma lub przynajmniej ja nie miałem.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak stworzyć strefę rekreacyjną w małym ogrodzie?

 • Ogród

  Witamy nowego członka rodziny – jak przygotować taras i ogród na dziecko

 • Ogród

  Top 3 zabawki do ogrodu dla dzieci

Ocena i komentarz dla:

Huśtawka Blooma Ula 220 x 160 x 225 cm