Produkty

Kanał prostokątny Darco 150 x 50 x 500 mm ocynkowany

Kliknij aby powiększyć

Kanał prostokątny Darco 150 x 50 x 500 mm ocynkowany

Marka: Darco

Marka: Darco

Kod: 995408

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • zgrzewany liniowo
 • szczelny
 • precyzyjnie wykonany
Dostępny tutaj produkt to kanał prostokątny służący do montażu w kominkach o odpowiednich wymiarach. Produkt jest wytrzymały na wysokie temperatury – sprawnie przepuszcza nawet bardzo gorące powietrze. Służy też do wentylacji. Oferowany w tym miejscu kanał prostokątny ma uniwersalny, stalowy kolor i będzie się komponował z innymi akcesoriami kominkowymi w tym odcieniu.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

150 x 50 x 500 mm

Długość opakowania

5 cm

Wysokość opakowania

50 cm

Szerokość opakowania

15 cm

Waga brutto

0.82 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

dystrybucja gorącego powietrza, wentylacja

Maksymalna temperatura pracy

250 st.C

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Marka

Darco

Nr referencyjny

WK-KP150X50/500

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

blacha ocynkowana

Kanał prostokątny to element przeznaczony do montażu w kominkach domowych, hotelowych lub restauracyjnych. W całości jest wykonany z dobrej jakości blachy ocynkowanej, co gwarantuje trwałość produktu na długie lata – nie straci ani na jakości, ani na wyglądzie. Raz prawidłowo zamontowany będzie doskonale dystrybuował gorące powietrze – materiał, z którego jest wykonany poddaje się temperaturom aż do 250 stopni Celsjusza. Produkt zapewnia także sprawną wentylację, co jest niezbędne dla prawidłowego działania kominka. Kanał oferowany w tym miejscu wyróżnią się solidnością i został wyprodukowany w Polsce. Ze względu na jednolity stalowy odcień, będzie dobrze wyglądał w połączeniu z innymi akcesoriami właśnie w tym kolorze – znajdziesz je w naszej szerokiej ofercie.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Rury - ukryte w ścianie czy wyeksponowane?

 • Instalacja

  Jak izolować rury?

 • Instalacja

  Kominek, który ogrzewa mieszkanie – czym jest system DGP?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Kanał prostokątny Darco 150 x 50 x 500 mm ocynkowany