Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka iglasta strugana 18 x 70 x 2200 mm
Strzałka w prawo

Kantówka iglasta strugana 18 x 70 x 2200 mm

33,48
/ szt.
15,22
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chciałbyś, aby Twój domek ogrodowy przez długi czas zachował nienaganny stan? Szukasz materiału, który jest zarówno trwały, jak też łatwy w obróbce? W takim razie koniecznie zaopatrz się w kantówkę z drewna sosnowego – element posiada obie te cechy, więc z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Powierzchnię stworzonej konstrukcji możesz dodatkowo pokryć impregnatem, co zabezpieczy ją przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz promieni UV. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Chciałbyś samodzielnie stworzyć trwałe ogrodzenie, ale masz problem z własnoręczną obróbką twardego metalu? Koniecznie wypróbuj kantówkę z drewna sosnowego – element nie tylko jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, ale też łatwo poddaje się cięciu na mniejsze kawałki. Praktyczny model nadaje się do pokrycia impregnatem, dlatego możesz dodatkowo zabezpieczyć go przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Stworzony za jego pomocą przedmiot będzie prezentował się szczególnie elegancko, ponieważ kantówka posiada atrakcyjną strukturę drewna. Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z obróbką twardego materiału? Wypróbuj oferowaną przez nas kantówkę i przekonaj się, że prace montażowe jeszcze nigdy nie były tak proste – sprawdź już teraz.

     Specyfikacja techniczna

     Profil krawędzi4 krawędzie zaokrąglone
     MateriałSosna
     KolorNaturalny
     Typ produktuKantówki
     Wykończenie drewnaHeblowane
     Maksymalna wilgotność (drewno)0.18%
     Minimalna wilgotność (drewno)0.12%
     Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
     PrzeznaczenieBudownictwo, konstrukcje drewniane
     Kod produktu3663602859987