Produkty

Klimatyzator przenośny Blyss 9 kBTU z grzaniem

Kliknij aby powiększyć

Klimatyzator przenośny Blyss 9 kBTU z grzaniem

A
Marka: Blyss

Marka: Blyss

Kod: 830433

|
 • wydajność chłodzenia 9 kBTU/2600 W
 • oszczędność energii
 • przyjazny dla środowiska gaz chłodniczy R290
 • 3 prędkości i funkcja wyłącznika czasowego
 • łatwe przenoszenie
Klimatyzator przenośny Blyss z grzaniem to urządzenie, którym ochłodzisz lub ogrzejesz pomieszczenie. Jest mobilne, bardzo wydajne i energooszczędne. Dzięki niemu zadbasz o swój komfort w chłodne lub upalne dni. W naszym asortymencie znajdziesz klimatyzatory o różnych funkcjach. Wybierz moc urządzenia, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

40.5 cm

Wysokość opakowania

87.5 cm

Szerokość opakowania

47 cm

Waga brutto

30.4 kg

Wymiary produktu

wys. 72 x szer. 42 x gł. 36,5 cm

Powierzchnia w m2

16 - 20 m2

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń

Funkcje

chłodzenie, ogrzewanie, suszenie, wentylator

Moc grzewcza

1050 W

Moc chłodzenia

2600 W

Czynnik chłodniczy

R290

Współczynnik BTU

9000

Wydajność osuszania

2,5 l/h

Napięcie

230 - 240 V

Emisja hałasu

65 dB(A)

Klasa efektywności energetycznej

A

Timer (włącznik czasowy)

24 h

Wyświetlacz

LCD

Parametry indywidualne

Marka

Blyss

Sterowanie pilotem

tak

Gwarancja

12 miesięcy

Informacje dodatkowe

dł. przewodu 1,7 m

Nr referencyjny

WAP12EA26H

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Klimatyzator przenośny Blyss 9 kBTU z grzaniem pozwala na zmniejszanie i zwiększanie temperatury w pomieszczeniach zamkniętych. Z jego pomocą możesz także wentylować je i osuszać. Dzięki temu jedno urządzenie zapewni Ci funkcje kilku innych. Model ten nie zajmuje wiele miejsca, a jego biały kolor dopasujesz do każdego wystroju. Klimatyzator przenośny Blyss z grzaniem nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do dwudziestu metrów kwadratowych. Korzystanie z niego nie wpływa negatywnie na środowisko. Nie jest również kosztowne. Model ten pomimo dużej mocy jest wyjątkowo energooszczędny. Możesz wybierać spośród trzech prędkości. Z łatwością dopasujesz szybkość chłodzenia lub grzania do aktualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz bardzo duży wybór mobilnych klimatyzatorów.
Ocena
6 komentarzy
02.07.2019
Spadek temperatury w pokoju o 4-5 stopni to rewelacja. Taki sam skutek obniżenia temperatury mam wychodząc do pracy zamykam okna i zasłaniam zasłony. A kasą za klimatyzator i rachunki za prąd mam w kieszeni.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli taki spadek temperatury Pana nie usatysfakcjonował. Czy możemy prosić o doprecyzowanie paru kwestii? Dla efektywnego działania klimatyzatora jakim jest monoblok, wymagane jest spełnienie kilku warunków. Pomieszczenie, które chłodzić ma urządzenie powinno być wielkości, dla jakiej jest ono przeznaczone według specyfikacji (w tym przypadku: 16-20 metrów kwadratowych) i zamknięte, a okno, przez które odprowadzona jest rura wylotowa dla gorącego powietrza dobrze jest uszczelnić (na stronie castorama.pl posiadamy w ofercie specjalne uszczelniacze na okna do klimatyzatorów przenośnych), aby ciepło nie wracało do pomieszczenia. W ten sposób osiągnąć można najwyższą efektywność pracy urządzenia i przyjemny chłód :) Gdyby miał Pan dodatkowe pytania lub potrzebował wsparcia, zachęcamy serdecznie do kontaktu przy pomocy formularza dostępnego na stronie: www.castorama.pl/kontakt

27.06.2019
pomieszczenie ok 14 m2, spadek temperatury z 31 do 27 stopni. Głośny. Przez otwarte okno, gdzie umieszczona jest rura wylotowa, dostaje się do pomieszczenia gorące powietrze. Uruchamiam, jak na zewnątrz niższa temperatura niż w pomieszczeniu (na noc, a w dzień używam wentylator 40 cm). Jak wyłączę urządzenie, to pomieszczenie się nagrzewa. Funkcja grzania niepraktyczna, bo przez okno wlatuje zimne powietrze (uruchomić jak temperatura powietrza na zewnątrz większa od pomieszczenia?)
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat tego klimatyzatora. Cieszymy się, że pozwala na obniżenie temperatury w te najgorętsze dni. W przypadku klimatyzatorów przenośnych wskazane jest podłączenie do właściwej kratki wentylacyjnej bądź stosowanie uszczelnienia okna do klimatyzatorów przenośnych. Dzięki takim zabiegom powietrze z zewnątrz nie będzie przedostawać się do klimatyzowanego pomieszczenia.

26.06.2019
Za oknem +36°C, w mieszkaniu +27°C. Dało się zejść do +22°C, więcej nie próbowałem bo się ziiiiiiimno zrobiło. Pokój o kubaturze ok. 40m3, rura za oknem. Znaczy, działa. Ciche to to nie jest, niestety. Ale też daleko mu do startującego F-114 z dopalaczem. Ale raczej nie spodziewałem się, że da się przy nim zasnąć. Nie mniej - jako zestaw ratunkowy na upały, może być. Nie spodziewałem się nieświadomo jakich rewelacji, stąd ogólnie jestem zadowolony. Ciekawe jaki będzie rachunek za prąd...

Grzania jeszcze nie miałem okazji wypróbować. Nie uruchomi się gdy jest więcej niż +25°C ;)
A, bonus w porównaniu do dwóch, trzech innych które oglądałem. Włączenie funkcji grzania nie wymaga „przezbrojenia” tj. zmiany podłączenia rury itp.

Funkcji osuszania też nie mam okazji wypróbować. Nie mam wilgoci w mieszkaniu.

Poza tym wszystkim, dość zgrabnie wkomponował się w przestrzeń.

Nie odradzam. Czy polecam? Myślę, że wszystkie monobloki w podobnej cenie mają zbliżone cechy. Przy prawidłowym montażu (krótka rura na zewnątrz) daje radę.
16.06.2019
Używany był 2 sezony(odsprzedałem znajomemu który go testował i także jest zadowolony).
Bardzo przyjemnie chłodzi z 29 stopni zbijał nawet do 23 pomieszczeniu które miało 30m2.
Fakt głośny ale za tą cenę ciężko o coś cichszego.
12.06.2019
Głośny, ale dobrze chłodzi.
11.06.2019
Daje fajny chłód tylko niestety jest głośny .Ale ogólnie ok.
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Wybieramy - klimatyzator przenośny czy stacjonarny?

 • Instalacja

  System klimatyzacyjny w ogrodzie zimowym

 • Przenośne

  Klimatyzacja w mieszkaniu w bloku

Ocena i komentarz dla:

Klimatyzator przenośny Blyss 9 kBTU z grzaniem