icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Klucze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz do świec Vorel 16 mm

Klucz do świec Vorel 16 mm

11,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klucz do świec to narzędzie przydatne każdemu kierowcy. Produkt ze stali chromowano-wanadowej odznacza się trwałością. Klucz ułatwia wymianę świec w pojeździe w razie powstania awarii tej części. Niewielkie rozmiary produktu sprawiają, że z łatwością zmieścisz go w swoim samochodzie, by był zawsze pod ręką w razie potrzeby.

  Cechy i zalety

  Klucz do świec Vorel jest narzędziem pozwalającym na samodzielną wymianę świec w pojeździe dowolnego rodzaju. Produkt został wykonany ze stali chromowano-wanadowej, jest więc odporny nie tylko na przypadkowe uszkodzenie, ale także na korozję. Klucz posiada wygodny uchwyt, dzięki czemu posługiwanie się nim będzie komfortowe, odkręcisz świece przy niewielkim wysiłku fizycznym. Mały rozmiar klucza ułatwia jego przechowywanie w pojeździe, tym samym możesz mieć go pod ręką w każdej chwili. Produkt jest użyteczny zarówno dla kierowców poruszających się swoimi samochodami, a także dla zawodowych mechaników wykonujących naprawy pojazdów dla swoich klientów. W naszej ofercie znajdziesz również klucze do innych typów świec samochodowych.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaVorel
   Rozmiar klucza16.00mm
   W zestawieklucz do świec
   MateriałStal chromowo-wanadowa
   Kod produktu5906083571602