icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolano Ocean 90 mm grafitowe

Kolano Ocean 90 mm grafitowe

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kolano z polichlorku winylu w kolorze grafitowym to jeden z podstawowych elementów składowych systemu rynnowego. Dzięki niemu ochronisz elewację przed wsiąkaniem wilgoci, co zapewni jej elegancki wygląd na lata. Kształtka jest wygodna w montażu, dlatego czynność wykonasz samodzielnie. Warto pamiętać o wyborze odpowiedniej średnicy.

   Cechy i zalety

    Kolano to kształtka, która zespala ze sobą lej spustowy oraz rurę. Produkt w kształcie litery L umożliwia dopasowanie elementów systemu do kształtu połaci dachu. Element, podobnie jak inne części składowe systemu rynnowego został wykonany z wytrzymałego PCV. Zastosowany polichlorek winylu jest odporny na wpływ czynników pogodowych, a także wyróżnia się trwałością, która ma decydujący wpływ na funkcjonowanie systemu. Stosując kolano, stworzysz instalację, która będzie doskonale zbierała wodę z dachu obiektów użyteczności publicznej, domów jednorodzinnych czy większych magazynów. Kształtka została wykończona w kolorze grafitowym, co zapewnia jej estetyczny wygląd. W naszej szerokiej ofercie posiadamy kolana w różnych rozmiarach.

    • Łatwość montażu
    • Trwałość koloru
    • Szczelność systemu
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu90mm
    KolorGrafitowy
    Kod produktu5902241616239