Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Rynny PCV, które oferujemy, cechuje łatwość montażu. Dzięki temu sprawnie i szybko poprawnie wykonasz system rynnowy.

Filtry

Rynny PCV

Rynny PCV, które oferujemy, cechuje łatwość montażu. Dzięki temu sprawnie i szybko poprawnie wykonasz system rynnowy.

100 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Dachy i rynny

Wyświetlanie 24 z 100 produktów

Załaduj więcej

Trwałe rynny plastikowe, dzięki którym stworzysz niezawodne systemy rynnowe

W tym dziale znajdziesz rynny, rury spustowe, obejmy, haki, uchwyty rynnowe, osadniki i inne elementy, dzięki którym skonstruujesz sprawnie działający system rynnowy. Możesz zdecydować się na rynny PVC lub wykonane ze stali. W naszej ofercie znajdziesz również rynny plastikowe wykonane z trwałego i niekorodującego materiału, produkty stalowe pokryte grubą miedzianą warstwą ochroną oraz rynny wykonane z ocynkowanej blachy.

Przygotowaliśmy rynny PCV i metalowe o różnych średnicach. Znajdziesz tutaj produkty mierzące od pięćdziesięciu trzech do stu dwudziestu siedmiu centymetrów. W naszej ofercie dostępne są rynny kwadratowe i zaokrąglone o różnej długości. Znajdziesz tutaj między innymi elementy dwu-, trzy- i czterometrowe. Aby produkty doskonale komponowały się z elewacją domu oraz kolorem dachu, oferujemy rynny plastikowe i metalowe w odpowiednich kolorach: brązowym, srebrnym i grafitowym. Proponujemy rynny kwadratowe o modnym nowoczesnym designie oraz produkty o tradycyjnym obłym kształcie.

Szczelne i trwałe rynny kwadratowe i zaokrąglone

Zarówno rynna kwadratowa, jak i zaokrąglona pełnią tę samą funkcję — odprowadzają wodę z opadu i topnienia śniegu. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na rynny PVC, czy metalowe, każdy zbudowany z ich udziałem system będzie z powodzeniem odprowadzał zbierającą się na dachu wodę. Nie będzie ona tam zalegać ani działać destrukcyjnie na pokrycie. Rynny PCV i metalowe chronią także elewację budynku. Jeśli obiekt nie jest w nie wyposażony, woda spływa po ścianach i tworzy nieestetyczne zacieki. Ponadto w dłuższej perspektywie może to doprowadzić do zawilgocenia i zniszczenia ścian. Zatem każda rynna kwadratowa i zaokrąglona chroni elewację i ściany budynku.

Jeśli zdecydujesz się na dostępne w naszej ofercie rynny PVC bądź metalowe, zyskasz szczelne produkty, które zapewnią odpowiednie odprowadzanie wody. Ponadto dzięki technologii wykonania są one odporne na jej niszczące działanie. Dotyczy to nie tylko poprawnego funkcjonowania, ale także trwałości koloru.

Rynny PVC i metalowe znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie. Mogą być wykorzystywane do odprowadzania wody zarówno na budynkach mieszkalnych, jak i obiektach komercyjnych czy przemysłowych.

Rynny PCV i metalowe, które oferujemy, cechuje łatwość montażu. Dzięki temu sprawnie i szybko poprawnie wykonasz system rynnowy. Prosty i bezproblemowy montaż cenią zarówno profesjonaliści, których praca jest dzięki niemu łatwiejsza, jak i majsterkowicze, którzy w ten sposób mogą samodzielnie zamontować rynny w swoim domu.

W Castoramie zawsze dbamy, aby oferować naszym klientom rozwiązania o wybitnie dobrym stosunku jakości do ceny. Nie inaczej jest w przypadku prezentowanych w tej kategorii rynien. Decydując się na nie, zyskujesz produkty o dobrej jakości w rozsądnej cenie.

Nowoczesna rynna kwadratowa czy tradycyjna — jaką podjąć decyzję?

Rynna PVC czy metalowa? Wybór zależny jest od tego, jak ciężkim warunkom atmosferycznym musi sprostać budynek. W miejscach, gdzie często pada ulewny deszcz lub zalegają śnieg i lód, potrzebne będą bardziej wytrzymałe rynny. Warto zatem podczas zakupu zwrócić uwagę, jakiej gwarancji udziela producent.

Zarówno w przypadku rynny PCV, jak i metalowej ważna jest ich średnica. Decyduje ona o tym, jak wiele wody będzie w stanie jednorazowo odprowadzić system. Średnica rynien powinna być dostosowana do ilości wody, którą przyjdzie im odprowadzić, tylko wówczas system pozostanie drożny. W naszym sklepie znajdziesz rynny o małej, średniej i dużej średnicy.

Rynny są także elementem budynku, który wpływa na jego ogólny wygląd. Dlatego powinny pasować do elewacji i projektu. Rynna kwadratowa to niezwykle popularne ostatnimi czasy rozwiązanie, które doskonale prezentuje się na budynkach o nowoczesnej architekturze. Do tego typu obiektów najczęściej wybierane są rynny kwadratowe w srebrnym bądź grafitowym kolorze, ze względu na dominujące w tym stylu szarości, czernie i odcienie bieli. Natomiast rynny zaokrąglone świetnie sprawdzają się w budynkach o bardziej klasycznym designie.

Aby stworzyć sprawnie funkcjonujący system, potrzebne są nie tylko rynny plastikowe lub metalowe, ale także rury spustowe, obejmy, łączniki, leje, uchwyty rynnowe oraz wiele innych elementów. Kształt systemu oraz poszczególne jego części, zależą od budynku i sposobu, w jaki poprowadzone mają być rynny.

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, dzięki którym wykonasz sprawnie działający system odprowadzania wody opadowej z dachu. Jeżeli nie wiesz, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze, nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą Ci odpowiednie rozwiązanie i rozwieją wszelkie wątpliwości. Oprócz rynien w naszej ofercie znajdziesz również akcesoria niezbędne do ich montażu oraz wykonywania obróbek blacharskich. Jeśli planujesz budowę lub remont całego dachu, zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem - przygotowaliśmy duży wybór pokryć dachowych i instrumentów potrzebnych do ich prawidłowego montażu.