Produkty

Kołki SM Diall nylonowe z grzybkiem 8 x 60 mm 50 szt.

Kliknij aby powiększyć

Kołki SM Diall nylonowe z grzybkiem 8 x 60 mm 50 szt.

Marka: Diall

Marka: Diall

Kod: 119078

|
Aby w trwały i stabilny sposób przytwierdzić przedmioty użytkowe i dekoracyjne w swoich wnętrzach, możesz wykorzystać prezentowany kołek szybkiego montażu. Pozwala on na zamocowanie oświetlenia, listew przypodłogowych, a także obrazów i mebli do ścian o różnym podłożu. Nadaje się do osadzenia w cegle, betonie oraz pustakach, dlatego z łatwością dopasujesz go do swoich potrzeb.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Średnica kołka: 8 mm

Długość kołka: 60 mm

Liczba sztuk w opakowaniu: 50

Parametry logistyczne

Długość opakowania

4 cm

Wysokość opakowania

27 cm

Szerokość opakowania

16 cm

Waga brutto

0.496 kg

Wymiary produktu

8 x 60 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

50

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Marka

Diall

Nr referencyjny

EDL-PDM-FXN08C060

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

kołek: nylon
Do samodzielnego zamocowania różnego rodzaju przedmiotów przyda Ci się prezentowany kołek. Dzięki niemu w szybki i wygodny sposób przytwierdzisz do sufitu elementy oświetleniowe, a także zawiesisz na ścianach półki, obrazy i lustra. Nieskomplikowany montaż ułatwi Ci samodzielne wykonanie wielu prac budowlanych i remontowych. Kołek umieszcza się w przygotowanym wcześniej otworze, a następnie wbija się w niego wkręt, który rozszerza nylonowy element, osadzając go w podłożu. To powoduje, że cała konstrukcja jest wytrzymała i stabilna. Prezentowany model sprawdzi się na wielu powierzchniach, m.in. wykonanych z cegły lub betonu. W opakowaniu znajdziesz 50 kołków, które pozwolą Ci na wykonanie większych i mniejszych prac wykończeniowych.
Ocena
3 komentarze
28.08.2018
Dziadostwo takie że brak słów. Krzywią się w czasie montażu, Zrobione ze strasznie miękkiej stali, podczas przykręcania nawet najlepszy śrubokręt obrabia wyżłobienie na niego. nie polecam.
25.06.2018
Straszny badziew. Wiszą przy listwach podłogowych i do tego je kupilem. Przy wbijaniu gną się, przy wkręcaniu wkrętarką ścierają się nacięcia na łebkach. Nie polecam.
28.03.2018
Jakiś dramat, dwie śruby mi się połamały podczas wkręcania, a w kilku łeb się wyrobił . Więcej czasu straciłem na wykręcanie, usuwanie /gipsowanie dziur w ścianie po połamanych śrubach niż na pracę właściwą .
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Czym są połączenia kołkowe

 • Narzędzia i artykuły

  Instrukcja wideo - jakie kołki rozporowe wybrać?

 • Narzędzia i artykuły

  Haki, wieszaki i podwieszane półki

Ocena i komentarz dla:

Kołki SM Diall nylonowe z grzybkiem 8 x 60 mm 50 szt.