Produkty

Kołki stalowe Diall do g-k 6 x 59 mm 25 szt.

Kliknij aby powiększyć

Kołki stalowe Diall do g-k 6 x 59 mm 25 szt.

Marka: Diall

Marka: Diall

Kod: 119116

|
Kołek stalowy przeznaczony jest do mocowania do płyt gipsowo-kartonowych rozmaitych przedmiotów, dzięki czemu przyda się w czasie remontowania oraz wykańczania Twojego mieszkania. Solidne kołki powstały ze stali, dlatego na długi czas zachowają swoje właściwości. W naszym asortymencie dostępne są także modele w innych rozmiarach, abyś mógł wybrać interesujący Cię produkt.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Średnica kołka: 6 mm

Długość kołka: 59 mm

Liczba sztuk w opakowaniu: 25

Parametry logistyczne

Długość opakowania

3 cm

Wysokość opakowania

22 cm

Szerokość opakowania

14.5 cm

Waga brutto

0.551 kg

Wymiary produktu

6 x 59 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

25

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Marka

Diall

Nr referencyjny

EDL-S-SM06052/25

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal
Kołek stalowy z pewnością znajdzie zastosowanie w czasie prac związanych z remontowaniem lub wykańczaniem pomieszczeń mieszkalnych. Element ten przeznaczony jest bowiem do współpracy z płytami gipsowo-kartonowymi – przyda się zatem w czasie mocowania do ścian wyłożonych tym materiałem rozmaitych elementów użytkowych oraz dekoracyjnych, na przykład lampek, wieszaków czy też obrazków. Produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na wyginanie, pękanie oraz inne uszkodzenia mechaniczne, co zawdzięcza wykorzystaniu w czasie produkcji stali. Zapas 25 kołków daje Ci szerokie możliwości ich wykorzystania – warto posiadać je w przydomowym warsztacie. W naszym asortymencie dostępne są również modele w innych rozmiarach, więc łatwo wybierzesz interesujące Cię kołki.
Ocena
2 komentarze
16.10.2019
Tragiczna jakość produktu. Pomimo odpowiedniej średnicy wierconego otworu kołek obraca się i rozbija otwór w GK. Można podtrzymywac szczypcami i nic to nie daje. Ramiona kołków zamiast wewnątrz zakleszczać się i zapierać o płytę, to skręcają się w tzw skrętkę. Masakra, u mnie na 8 sztuk kołków prawidłowo zadziałał tylko jeden. Po takim działaniu jest ogromny problem z demontażem kołka który nie trzyma i nie daje się już bardziej dokręcić. Rozwalamy tym samym otwór w GK o kilka średnic większy.... Nie kupujcie tego, przestrzegam ! Lepiej dopłacić i kupić innego producenta, np Fisher - z tymi nie ma żadnych problemów podczas montażu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli kołki nie spełniły Pana(i) oczekiwań. Przyjrzymy się bliżej opisanym przez Pana(ią) kwestiom wraz z osobami odpowiedzialnymi za tego typu produkty, aby zweryfikować działanie kołków. Zachęcamy również do konsultacji z jednym z naszych doradców, który dołoży wszelkich starań, aby pomóc Panu(i) odnaleźć wyjście z tej sytuacji.

07.06.2017
Na opakowaniu jest informacja, że minimalna grubość płyty KG w której chcemy zamontować kołek to 9,5mm. W płycie 12mm kolek jest luźny, bo "skrzydełka" z tyłu nie są w stanie dociągnąć się do płyty! Dociągałem i przyrządem ("pistoletem") i wkrętakiem, cały czas za luźne!
  • Porady
    i wskazówki

  • Narzędzia i artykuły

    Czym są połączenia kołkowe

  • Narzędzia i artykuły

    Jak zamontować huśtawkę w domu?

  • Narzędzia i artykuły

    Instrukcja wideo - jakie kołki rozporowe wybrać?

Ocena i komentarz dla:

Kołki stalowe Diall do g-k 6 x 59 mm 25 szt.