Produkty

Kołki stalowe Diall do g-k 6 x 59 mm 4 szt.

Kliknij aby powiększyć

Kołki stalowe Diall do g-k 6 x 59 mm 4 szt.

Marka: Diall

Marka: Diall

Kod: 119037

|
Kołek umożliwiający prawidłowe montowanie na płytach rozmaitych elementów przydaje się w czasie prac budowlanych. Przedmiot jest szczególnie funkcjonalny, gdyż idealnie nadaje się zarówno do podwieszania sufitów, jak też przytwierdzania paneli ściennych lub mocowania stropów. Stal jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, zatem konstrukcja przez długi czas zachowa doskonałą stabilność. Proponujemy różne rozmiary kołków.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Średnica kołka: 6 mm

Długość kołka: 59 mm

Liczba sztuk w opakowaniu: 4

Parametry logistyczne

Długość opakowania

3 cm

Wysokość opakowania

11 cm

Szerokość opakowania

8 cm

Waga brutto

0.094 kg

Wymiary produktu

6 x 59 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

4

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Marka

Diall

Nr referencyjny

EDL-B-SM06052/4

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal
Kołek wykorzystywany jest podczas prac budowanych, ponieważ przeznaczony jest do montowania na gipsowo-kartonowych płytach części konstrukcyjnych. Funkcjonalny element umożliwia nie tylko przytwierdzanie paneli ściennych, ale także mocowanie stropów lub podwieszanie sufitów – przyda się w czasie remontu w większości domów. Część stworzona z odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali gwarantuje idealny efekt pracy na długi czas, więc konstrukcji nie będziesz musiał często odnawiać. Zaplanowane prace przeprowadzisz samodzielnie lub korzystając z usług specjalisty, jeśli nie posiadasz doświadczenia w montowaniu płyt. Zestaw zawiera 4 sztuki tego produktu, dlatego nie musisz kupować każdego kołka z osobna. Kołki dostępne są w różnych rozmiarach, więc z powodzeniem wybierzesz model najlepiej odpowiadający Twoim wymaganiom.
Ocena
2 komentarze
16.10.2019
Tragiczna jakość produktu. Pomimo odpowiedniej średnicy wierconego otworu kołek obraca się i rozbija otwór w GK. Można podtrzymywac szczypcami i nic to nie daje. Ramiona kołków zamiast wewnątrz zakleszczać się i zapierać o płytę, to skręcają się w tzw skrętkę. Masakra, u mnie na 8 sztuk kołków prawidłowo zadziałał tylko jeden. Po takim działaniu jest ogromny problem z demontażem kołka który nie trzyma i nie daje się już bardziej dokręcić. Rozwalamy tym samym otwór w GK o kilka średnic większy.... Nie kupujcie tego, przestrzegam ! Lepiej dopłacić i kupić innego producenta, np Fisher - z tymi nie ma żadnych problemów podczas montażu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli kołki nie spełniły Pana(i) oczekiwań. Przyjrzymy się bliżej opisanym przez Pana(ią) kwestiom wraz z osobami odpowiedzialnymi za tego typu produkty, aby zweryfikować działanie kołków. Zachęcamy również do konsultacji z jednym z naszych doradców, który dołoży wszelkich starań, aby pomóc Panu(i) odnaleźć wyjście z tej sytuacji.

07.06.2017
Na opakowaniu jest informacja, że minimalna grubość płyty KG w której chcemy zamontować kołek to 9,5mm. W płycie 12mm kolek jest luźny, bo "skrzydełka" z tyłu nie są w stanie dociągnąć się do płyty! Dociągałem i przyrządem ("pistoletem") i wkrętakiem, cały czas za luźne!
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Czym są połączenia kołkowe

 • Narzędzia i artykuły

  Instrukcja wideo - jakie kołki rozporowe wybrać?

 • Narzędzia i artykuły

  Jak zamontować huśtawkę w domu?

Ocena i komentarz dla:

Kołki stalowe Diall do g-k 6 x 59 mm 4 szt.