Produkty

Kołki stalowe Diall do g-k hak L 5 x 52 mm 4 szt.

Kliknij aby powiększyć

Kołki stalowe Diall do g-k hak L 5 x 52 mm 4 szt.

Marka: Diall

Marka: Diall

Kod: 119034

Dodaj pierwszą opinię!

|
Kołek przeznaczony jest do mocowania na gipsowo-kartonowych płytach różnych części konstrukcyjnych, więc przyda się w czasie prac remontowych w większości domów. Wykorzystasz go w celu powieszenia sufitu, co umożliwi prawidłowe wykończenie wnętrza. Funkcjonalny element idealnie sprawdza się też w przypadku przytwierdzania płyt ściennych lub mocowania stropów. Proponujemy różne rozmiary tego produktu.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

2 cm

Wysokość opakowania

18 cm

Szerokość opakowania

8 cm

Waga brutto

0.082 kg

Wymiary produktu

5 x 52 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

4

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Marka

Diall

Nr referencyjny

EDL-B-SM05052K/4

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal

Kołek wykorzystywany jest podczas prac budowlanych, ponieważ przeznaczony jest do prawidłowego montowania na gipsowo-kartonowych płytach rozmaitych przedmiotów. Element idealnie sprawdza się w czasie przytwierdzania paneli ściennych – przydaje się w czasie remontów w większości mieszkań. Ponadto nadaje się do zastosowania w przypadku podwieszania sufitów lub mocowania stropów, dlatego z powodzeniem dopasujesz go do własnych potrzeb – jest wyjątkowo funkcjonalny. Stal jest materiałem wyróżniającym się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zatem stworzona konstrukcja przez długi czas zachowa doskonałą stabilność. Zestaw zawiera 4 sztuki kołków, wobec czego nie musisz kupować każdej części z osobna. W proponowanym asortymencie znajdziesz także inne rodzaje tego przedmiotu, co umożliwia Ci bezproblemowe dopasowanie jego wielkości do własnych wymagań.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Nośność kołków rozporowych

 • Narzędzia i artykuły

  Czym mocować – czyli kołki, wkręty, kotwy

 • Narzędzia i artykuły

  Instrukcja wideo - jakie kołki rozporowe wybrać?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Kołki stalowe Diall do g-k hak L 5 x 52 mm 4 szt.