Zobacz więcej Kołki do listew przypodłogowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do podłóg

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołki PCV GoodHome Core do listew przypodłogowych 40 szt.
Strzałka w prawo

Kołki PCV GoodHome Core do listew przypodłogowych 40 szt.

9,98
/ kpl.
0,25
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kołki PCV GoodHome Core do listew przypodłogowych pozwolą Ci w estetyczny sposób wykończyć okładzinę podłogową. Przy ich pomocy zamontujesz listwy i ukryjesz łączenia między posadzką a ścianą. Zastosowanie produktu nie sprawi Ci trudności. Wystarczy, że wywiercisz otwór, w który wciśniesz kołek, a to zapewni solidne mocowanie.

   Cechy i zalety

    Kołki PCV GoodHome Core do listew przypodłogowych 40 szt. wykorzystasz do estetycznego wykończenia pomieszczeń. Produkt jest wykonany z tworzywa sztucznego. Dzięki temu charakteryzuje się wytrzymałością. Model z PCV pozwoli Ci przytwierdzić listwę przypodłogową w solidny sposób. Montaż elementu wykończeniowego nie sprawi Ci trudności. Poradzisz sobie samodzielnie. Wystarczy, że wywiercisz otwory w listwach i ścianach. W powstałych szczelinach umieść kołki PCV GoodHome Core do listew przypodłogowych. Młotek nie będzie Ci potrzebny. Trwale zamontowane listwy posłużą Ci nie tylko do estetycznego wykończenia posadzki, lecz także ukrycia przewodów. W naszym asortymencie znajdziesz również kołki w mniejszych zestawach.

    • Szybki montaż
    • Trwałość połączeń
    • Estetyka połączeń elementów drewnianych

    Specyfikacja techniczna

    MarkaGoodHome
    Kod produktu3663602530695