Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do podłóg

Strzałka w prawo

Elementy do listew przypodłogowych

Strzałka w prawo

Elementy do listew przypodłogowych

Elementy do listew przypodłogowych to ważna kategoria produktów dla każdego, kto dba o estetykę swojego mieszkania. Elementy te stosowane są zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i użytkowych, gdzie trzeba zachować idealny wygląd podłogi i jej otoczenia.

Filtry

Elementy do listew przypodłogowych

Elementy do listew przypodłogowych to ważna kategoria produktów dla każdego, kto dba o estetykę swojego mieszkania. Elementy te stosowane są zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i użytkowych, gdzie trzeba zachować idealny wygląd podłogi i jej otoczenia.

349 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Akcesoria do podłóg

Wyświetlanie 24 z 349 produktów

Załaduj więcej

NAKLEJKI, ZAKOŃCZENIA I NAROŻNIKI DO LISTEW PRZYPODŁOGOWYCH

Jednym z najpopularniejszych sposobów wykańczania podłóg są listwy. Jednak do stworzenia estetycznej, pełnej konstrukcji złożonej z listew będą Ci potrzebne także: zakończenia, łączniki i narożniki do listew przypodłogowych. Przydatne mogą też okazać się naklejki zakończeniowe oraz oprawy na gniazda elektryczne. Wszystkie te elementy znajdziesz w niniejszym dziale. Zgromadziliśmy tutaj produkty wykonane z solidnych, wytrzymałych materiałów, dostępne w wielu kolorach.

IDEALNIE WYKOŃCZONE ŚCIANY I PODŁOGI

Prezentowane zakończenia, narożniki i łączniki listew przypodłogowych to elementy niezbędne do stworzenia kompleksowej ramy dla podłóg. Z ich pomocą ukryjesz szczeliny dylatacyjne, zabezpieczysz ścianę przed uszkodzeniami i płynnie połączysz ją z podłogą. Będą także stanowiły element dekoracyjny pomieszczenia. W zależności od rodzaju Twojej podłogi oraz stosowanych przez Ciebie listew, wybierz produkty wykonane z PCV lub MDF.

Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wachlarz produktów w kolorach naturalnego drewna, dzięki którym Twoje narożniki i listwy będą idealnie do siebie pasowały. Możesz też wybrać elementy przeznaczone do malowania, które pokryjesz farbą w odpowiednim kolorze. W naszej ofercie znajdziesz produkty z połyskiem, matowe i półmatowe. Z nami wykończenie listew przypodłogowych staje się o wiele prostsze.

NAROŻNIKI DO LISTEW PRZYPODŁOGOWYCH

Narożnik listwy przypodłogowej to szczególnie dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie czują się pewnie w pracy z piłą kątową i woleliby uniknąć cięcia listew pod skosem. Jest to także dobry wybór, jeśli zależy Ci na czasie i nie chcesz go tracić na przycinanie i dopasowywanie listew w kątach pomieszczeń. Narożnik wystarczy umieścić w rogu ściany i z obu stron zamontować listwy. Będzie on stanowił estetyczne wykończenie tego uciążliwego podczas montażu listew miejsca.

ELASTYCZNE NAROŻNIKI DO LISTEW PRZYPODŁOGOWYCH

Niekiedy zdarzają się takie miejsca w domu, gdzie zamiast typowego kąta prostego pojawia się kąt rozwarty. Taki punkt jest szczególnym wyzwaniem podczas montażu listew podłogowych. Trudno znaleźć sposób na wypełnienie luki, która powstaje przy kątach rozwartych. Jeśli Ty też borykasz się z takim problemem, rozwiązaniem są elastyczne narożniki do listew przypodłogowych. Ten specyficzny rodzaj elementów, umożliwiający łączenie listew został wyprofilowany pod kątem większym niż dziewięćdziesiąt stopni.

OPRAWY NA GNIAZDA ELEKTRYCZNE I ŁĄCZNIK LISTWY PRZYPODŁOGOWEJ

Narożniki do listew przypodłogowych to nie jedyne elementy ułatwiające montaż listw. Innym użytecznym i wygodnym rozwiązaniem są oprawy na gniazda elektryczne. To produkty, które umożliwią Ci osadzenie źródła energii elektrycznej w listwach. Są one wykonane z trwałych materiałów i dostępne w neutralnych kolorach, pasujących do większości listew. W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne oprawy, które pasują do wszystkich standardowych gniazd elektrycznych.

Znalazłeś odpowiednie listwy i rozpocząłeś ich montaż. Jednak okazało się, że listwa jest zbyt krótka na Twoją ścianę. Konieczne będą dwie listwy lub jedna cała i druga przycięta na odpowiednią długość. W solidnym i estetycznym połączeniu obu elementów pomoże Ci łącznik listwy przypodłogowej. To produkt przeznaczony do łączenia długich, prostych odcinków listew.

NAKLEJKI I ZAKOŃCZENIA DO LISTEW PRZYPODŁOGOWYCH

Gdy cała oprawa podłogi w pomieszczeniu jest już gotowa, a wszystkie listwy zostały przymocowane i połączone w kątach narożnikami, pozostaje Ci jeszcze estetycznie wykończyć całość w miejscach, gdzie listwy się kończą. Pomogą Ci w tym zakończenia do listew podłogowych. Możesz zdecydować się także na naklejki zakończeniowe. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór zarówno naklejek, jak i zakończeń w różnych kolorach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz te, które najlepiej będą pasowały do Twoich listew.

ŁĄCZENIE LISTEW PRZYPODŁOGOWYCH WYMAGA UMIEJĘTNOŚCI

Montaż listew przypodłogowych wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Źle ułożone, niezabezpieczone listwy wyglądają mało estetycznie, a co najgorsze, są podatne na działanie wilgoci i z czasem mogą się wypaczyć. Łączenie listew przypodłogowych okazuje się jednym z największych wyzwań.

O ile z połączeniem dwóch listew na prostym odcinku wielu sobie poradzi, o tyle problem pojawia się w kątach pomieszczeń. To właśnie po narożnikach można szybko rozpoznać, czy listwy montował fachowiec. Dostępne w naszej ofercie narożniki ułatwią prawidłowe połączenie listew zarówno specjalistom w tej dziedzinie, jak i osobom, które samodzielnie postanowią podjąć się tego zadania.

KOMPLETNA OPRAWA PODŁOGI

Z asortymentem dostępnym w sieci sklepów Castorama bez trudu stworzysz kompletną oprawę dla swoich podłóg. Znajdziesz u nas zakończenia i narożniki do listew przypodłogowych, które doskonale pasują do listew dostępnych w naszej ofercie. Przygotowaliśmy także mocowania i klamry montażowe, kleje, piły, wiertarki oraz inne narzędzia przydatne podczas układania listew. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.