Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Końcówki prądowe Most MB-25/36 fi 1,0 mm 10 szt.

Końcówki prądowe Most MB-25/36 fi 1,0 mm 10 szt.

39,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wykonując różnego rodzaju prace spawalnicze warto zastosować dobrej jakości końcówkę prądową. Jest ona dostosowana do uchwytów spawalniczych określonego typu oraz ich odpowiedników – wyrób jest praktyczny i sprawdzi się podczas spawania w warunkach domowych i zakładowych. Jeśli szukasz innej końcówki prądowej, znajdziesz ją w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Szukasz odpowiedniej końcówki prądowej? Pamiętaj, że produkty te różnią się między sobą materiałem, z którego są wykonane, a także średnicą otworu. Zawsze wybieraj końcówkę, która będzie kompatybilna z rozmiarem drutu, jaki będzie przez nią przechodził. Zły dobór akcesoriów może zaburzyć płynność przebiegu procesu spawania lub całkowicie go uniemożliwić. Oferowana tutaj końcówka pasuje do określonego rodzaju uchwytów, a także do ich odpowiedników – to praktyczne rozwiązanie daje Ci możliwość wykorzystania wyrobu w sprzętach, jakimi dysponujesz. Co ważne, końcówka prądowa została wyprodukowana z trwałego metalu, co zdecydowanie wpływa na jej żywotność. Dostosowana jest do przeprowadzania procesu spawania z wykorzystaniem wszystkich rodzajów stali.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5906340850112