Zobacz więcej Listwy dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Belki i listwy

Strzałka w prawo

Listwy dekoracyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Konsola 120 x 170 mm

Konsola 120 x 170 mm

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Konsola pozwala łączyć ze sobą 2 części listew podsufitowych, więc znajdzie zastosowanie podczas wykańczania pomieszczeń w Twoim mieszkaniu. Element utrzymany jest w białym kolorze i posiada atrakcyjne wzory – prezentuje się elegancko i pasuje do klasycznych aranżacji przestrzeni. W naszym asortymencie znajdziesz też inne modele tego produktu.

   Cechy i zalety

    Konsola to element dekoracyjny, który z pewnością znajdzie zastosowanie podczas prac wykończeniowych w Twoim gospodarstwie domowym oraz rozmaitych lokalach użyteczności publicznej. Stosowany jest jako połączenie pomiędzy 2 częściami listwy – posiada eleganckie ornamenty, dzięki czemu urozmaici wystrój całego otoczenia. Jednocześnie konsola utrzymana jest w białym kolorze, więc pięknie zaprezentuje się na podłożach o jasnych barwach – możesz ją też skontrastować z ciemniejszym tłem. Wykonana została z polistyrenu, czyli materiału wyjątkowo lekkiego i nieobciążającego ścian mieszkania. W naszym asortymencie dostępne są również inne elementy niezbędne do eleganckiego wykończenia sufitów, dlatego z łatwością wybierzesz potrzebne Ci artykuły.

    • Łatwy montaż
    • Można malować
    • Efektowna dekoracja

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren
    KolorBrązowy
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    Kod produktu5904666012221