Zobacz więcej Listwy dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Belki i listwy

Strzałka w prawo

Listwy dekoracyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Konsola ciemna 12 x 12 cm

Konsola ciemna 12 x 12 cm

37,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Konsola to pięknie wykonany, stylowy produkt, który służy do montażu na ścianach wewnątrz budynków. Możesz wykorzystać ją do montażu na belkach ozdobnych, które przytwierdzone są do ścian i sufitu. Produkt prezentuje się bardzo ładnie i jest wyśmienitym dopełnieniem ciekawie zaaranżowanej przestrzeni. Ma ciemnobrązowy, piękny kolor.

   Cechy i zalety

    Oferowany produkt to wyjątkowy element dekoracyjny, który przeznaczony jest do stosowania wewnątrz budynków. Konsolę możesz wykorzystać do montażu na belkach ozdobnych, które przytwierdzone są do ścian i sufitu. To interesujące rozwiązanie dla wszystkich wnętrz, w których liczą się sprytne, wnętrzarskie triki i niepowtarzalne dekoracje. Cechą charakterystyczną produktu jest perfekcyjne wykonanie, z dbałością o najdrobniejsze detale. Sprawia to, że konsola prezentuje się bardzo elegancko. Produkt jest wykonany z lekkiego tworzywa sztucznego, a jego montaż jest szybki i niezwykle prosty. Konsola ma ładny, brązowy kolor. Wykorzystując w aranżacji swojego mieszkania tego rodzaju dodatki, stworzysz funkcjonalną i ciekawą przestrzeń.

    • Łatwy montaż
    • Łatwe przycinanie
    • Efektowna dekoracja

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Długość produktu1.2m
    Szerokość produktu120mm
    MateriałPoliuretan
    Kolorciemnobrązowy
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    Kod produktu3250790056108