Zobacz więcej Listwy dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Belki i listwy

Strzałka w prawo

Listwy dekoracyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Konsola ciemna 20 x 13 cm

Konsola ciemna 20 x 13 cm

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Konsola ciemna umożliwi Ci wykańczanie ścian i sufitów w Twoim mieszkaniu. Przeznaczona jest do wykorzystania w połączeniu z belkami – całość powstała z poliuretanu przygotowanego w taki sposób, że stanowi perfekcyjną imitację naturalnego drewna. W naszym asortymencie dostępne są również inne konsole, abyś mógł wybrać interesujący Cię model.

   Cechy i zalety

    Konsola ciemna to niewielki element wykończeniowy, który wykorzystasz podczas urządzania pomieszczeń w Twoim mieszkaniu lub rozmaitych lokalach użyteczności publicznej. Za pomocą produktu możesz połączyć ze sobą 2 belki na ścianach lub suficie, zapewniając im elegancki wygląd. Produkt wykonany został z poliuretanu w taki sposób, żeby stanowił idealną imitację drewna – posiada brązowy kolor oraz nieregularną strukturę. Tworzywo sztuczne, z którego powstał, jest lekkie i nie obciąża ścian i sufitów. Jednocześnie wyróżnia się jednak wysokimi właściwościami wytrzymałościowymi, dlatego swój atrakcyjny charakter zachowa przez długi czas. W naszym asortymencie znajdziesz również modele w innych rozmiarach i kolorach i dopasujesz je do swoich potrzeb.

    • Łatwy montaż
    • Łatwe przycinanie
    • Efektowna dekoracja

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPoliuretan
    Kolorciemnobrązowy
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    Kod produktu5904666056119