Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Korek Most SRT-26/201/18 długi

Korek Most SRT-26/201/18 długi

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Długi korek to niezbędny element każdej spawarki. Produkt jest przeznaczony do używania jako osłona elektrody wolframowej w palniku TIG. Wykonanie z wytrzymałego metalu i polimeru nadaje mu trwałość i znacznie przedłuża możliwy czas jego użytkowania. Element jest niezwykle prosty w montażu i nie wymaga zastosowania skomplikowanych narzędzi.

   Cechy i zalety

    Długi korek z pewnością wykorzystasz jako uzupełnienie Twojej spawarki. Element może posłużyć jako praktyczna osłona elektrody wolframowej w palniku TIG. Użyte do wykonania produktu metal i polimer charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością mechaniczną, a także odpornością na działanie wysokiej temperatury i ścieranie. Dzięki temu korek z powodzeniem posłuży Ci przez długi czas, zachowując przy tym estetyczny wygląd i funkcjonalny charakter. Montaż elementu jest niezwykle prosty w wykonaniu i nie wymaga zastosowania skomplikowanych narzędzi, co sprawia, że nie zajmie Ci on zbyt wiele czasu. W naszej ofercie znajdziesz również korki o innych wymiarach, umożliwiając dokładne dopasowanie produktu do Twojego urządzenia.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMost
     Głębokość produktu48mm
     Szerokość produktu18mm
     Wysokość produktu238mm
     MateriałMetal i polimer
     Kod produktu5906340850259