Produkty

Kosiarka elektryczna MacAllister 1800 W 46 cm

Kliknij aby powiększyć

Kosiarka elektryczna MacAllister 1800 W 46 cm

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 626978

|
 • system z własnym napędem (idealny do większych ogrodów)
 • zbieranie, rozdrabnianie, wyrzut boczny
 • wytrzymała i trwała stalowa obudowa
 • wskaźnik zapełnienia kosza
 • uchwyty szybkiego montażu
 • 7 wysokości cięcia
Zastosowanie praktycznej kosiarki elektrycznej stanowi świetny sposób na pielęgnację trawnika wokół Twojego domu. Produkt został wyposażony w wytrzymałą, stalową obudowę, która jest odporna na drobne uszkodzenia mechaniczne. Element cechuje się też komfortowym użytkowaniem – posiada on wskaźnik informujący o konieczności opróżnienia kosza.

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

57 cm

Wysokość opakowania

47.5 cm

Szerokość opakowania

86 cm

Waga brutto

37 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

koszenie trawy

Przeznaczenie

do trawników o powierzchni do 1000 m2

Moc kosiarki

1800 W

Pojemność kosza

60 l

Szerokość koszenia

46 cm

Stopnie regulacji wysokości koszenia

7

Wysokość koszenia

25 - 75 mm

Emisja hałasu

100 dB

Napięcie

220 - 240 V

Parametry indywidualne

Marka

MacAllister

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

system z własnym napędem (idealny do większych ogrodów); funkcje: zbieranie, rozdrabnianie, wyrzut boczny; wytrzymała i trwała stalowa obudowa; wskaźnik zapełnienia kosza; uchwyty szybkiego montażu

Nr referencyjny

DYM1173CK

Praktyczna kosiarka elektryczna pozwoli Ci szybko i sprawnie zadbać o piękny wygląd Twojego trawnika na działce i nie tylko. Produkt nadaje się idealnie do stosowania na większej powierzchni, ponieważ posiada zintegrowany system z własnym napędem. Łatwe w użytkowaniu narzędzie doskonale posłuży nie tylko doświadczonemu, lecz także początkującemu ogrodnikowi. Element posiada trwałą, stalową obudowę, która zachowa swoją funkcjonalność na długi czas, nie tracąc jej wskutek drobnych urazów mechanicznych. Produkt został również wyposażony w wytrzymałe ostrza, które nie wyszczerbią się w przypadku natrafienia na twardy kamień. Na komfort użytkowania urządzenia wpływa także wskaźnik informujący o konieczności opróżnienia zbiornika na trawę.
Ocena
4 komentarze
14.06.2018
Kosiarka przyzwoita. Jedyny problem to serwis. Przez dwa lata było wszystko w porządku. W tym roku zerwała się linka do napędu. I tutaj zaczął się problem. Brak serwisu. Brak możliwości kupienia części zamiennych. Zostałem totalnie zlekceważony przez Castoramę w Kielcach. Czekam już dwa miesiące na sprowadzenie tej linki ale chyba się nie doczekam. Nie polecam i przestrzegam. Urządzenie za 900 PLN z braku możliwości naprawy po 3 latach do wyrzucenia.
Dziwi mnie trochę brak serwisu. Powinna być możliwość zostawienia urządzenia w sklepie - którego pracownicy twierdzą że istnieje jakiś serwis centralny. Niestety nie chcieli kosiarki przyjąć do naprawy. Serwisy zewnętrzne tego typu urządzeń nie chcą naprawiać urządzeń Macallister.
Tomasz Kielce
24.05.2018
Nie droga i zajebista. Polecam.
13.05.2018
Proszę o podanie wysokości koszenia na każdym ustawienie nawet nie mogę znaleźć tego w instrukcji. Ogólnie kosiarka po pierwszym koszeniu super zobaczymy dalej na pewno napiszę.
4 gwiazdy z powodu lakonicznej instrukcji brak opisu ustawień
13.03.2018
Kosiarka do najtańszych nie należy, ale to taki sprzęt, co, mam nadzieję, kupuje się raz w życiu. na razie ze wszystkich funkcji jestem zadowolony
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Narzędzia ogrodowe – jakie do jakich prac?

 • Ogród

  Jak wybrać kosiarkę?

 • Ogród

  Koszenie trawy – jak robić to prawidłowo?

Ocena i komentarz dla:

Kosiarka elektryczna MacAllister 1800 W 46 cm