LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kratki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Kratki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka kominkowa stare srebro z żaluzją 17 x 17 cm

Kratka kominkowa stare srebro z żaluzją 17 x 17 cm

74,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka kominkowa wyposażona w żaluzję umożliwia regulowanie dostępu do pomieszczeń ciepłego powietrza. Znajdzie więc zastosowanie wszędzie tam, gdzie zamontowano system dystrybucji gorącego powietrza – zamontujesz ją na ścianach w swoim domu bądź w pomieszczeniach innego typu. Produkt powstał ze stali pomalowanej proszkowo na kolor stare srebro.

   Cechy i zalety

    Kratka z żaluzją jest ważnym elementem systemu dystrybucji gorącego powietrza. Element ten pozwala na wygodne oraz proste regulowanie przepływu gorącego powietrza, które nawiewane jest do pomieszczeń w Twoim domu. Dzięki niej możesz więc szybko wyregulować temperaturę panującą w poszczególnych wnętrzach. Produkt wykonano ze stali pomalowanej proszkowo i dlatego możesz być pewien jego dużej trwałości – kratka nie będzie niszczała na skutek częstego kontaktu z wysoką temperaturą. Na uwagę zasługuje również ponadczasowy srebrny kolor, który odpowiada za estetyczny wygląd elementu. Taki model z łatwością wkomponujesz w swoje minimalistyczne wnętrze, dopasowując go zarówno do jasnych, jak i ciemnych barw ścian. W naszej ofercie znajdziesz również kratki w większych rozmiarach.

    • Posiada żaluzję

    Specyfikacja techniczna

    KolorSrebrny
    MateriałStal
    PowłokaPowlekany proszkowo
    Kod produktu5904341518024