Zobacz więcej Nadproża

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Cegły, bloczki i pustaki

Strzałka w prawo

Nadproża

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kształtka U 24 x 24 x 59 cm

Kształtka U 24 x 24 x 59 cm

23,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kształtka przydaje się podczas prac budowlanych, ponieważ przeznaczona jest do tworzenia nadproży nad otworami okiennymi oraz drzwiowymi – zapewnia konstrukcji znakomitą stabilność. Ponadto tworzy warstwę termoizolacyjną, więc jest wyjątkowo funkcjonalna. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne akcesoria stosowane w czasie wykonywania tego typu prac.

   Cechy i zalety

    Kształtka to element wykorzystywany w czasie prac budowlanych – umożliwia wykonywanie nadproży nad otworami okiennymi oraz drzwiowymi. Jest wyjątkowo funkcjonalna, gdyż nie tylko zapewnia konstrukcji znakomitą stabilność, ale też tworzy warstwę termoizolacyjną. Produkt gwarantuje doskonały rezultat pracy na długi czas, ponieważ jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. W przypadku montowania okien i drzwi na zewnętrznych ścianach budynku kształtkę możesz dodatkowo docieplić – wówczas budynek będzie jeszcze lepiej zabezpieczony przed utratą ciepła w sezonie zimowym. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne akcesoria wykorzystywane w czasie tworzenia otworów okiennych oraz drzwiowych, wobec czego bezproblemowo skompletujesz potrzebne Ci produkty.

    • Zabudowa otworów o dużych szerokościach
    • Izolacyjność termiczna nadprożą
    • Przepuszczalność pary wodnej (ustalona wg EN 1745:2012): 5/10 Mass: 18,7 kg

    Specyfikacja techniczna

    MateriałBeton
    Kod produktu5907561767845