Zobacz więcej Dzwonki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Dzwonki i domofony

Strzałka w prawo

Dzwonki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik dzwonek Schneider Electric Sedna Design&Elements antracyt

Łącznik dzwonek Schneider Electric Sedna Design&Elements antracyt

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik dzwonek Schneider Electric Sedna Design&Elements antracyt to element, który wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale także estetycznym wyglądem. Powierzchnia produktu ma kolor antracytowy. Dopasujesz go np. do wyglądu klamek czy innych dodatków i wykończenia. Łącznik montuje się podtynkowo np. przed drzwiami wejściowymi.

   Cechy i zalety

    Tuż obok drzwi czy też furtki zamontuj łącznik dzwonek Schneider Electric Sedna Design&Elements antracyt. Pozwala on na wygodne korzystanie. Wystarczy nacisnąć dolną część powierzchni, aby dzwonek zaczął emitować dźwięk w pomieszczeniu. Dzięki temu ma szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdzi się przed mieszkaniem w bloku czy też wieżowcu, a także budynkiem jednorodzinnym. Łącznik dzwonek Schneider Electric Sedna Design&Elements antracyt ma solidne wykończenie. Na powierzchni nie pozostają ślady palców. W dodatku nie odbarwia się i nie ściera pod wpływem czasu. Produkt stabilnie trzyma się w ścianie. To zasługa montażu podtynkowego. Element z serii Sedna Design&Elements ma też estetyczny wygląd i antracytowy kolor. Sprawdź pozostały asortyment i dopasuj inne włączniki.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuŁącznik sterujący modułowy
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaSchneider Electric
     SeriaSedna Design&Elements
     Wymienna ramkaWymienna
     Kod produktu3606481479976