Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik kątowy karnisza Colours chrom mat 19 mm

Łącznik kątowy karnisza Colours chrom mat 19 mm

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik kątowy zastosujesz podczas tworzenia dekoracyjnej aranżacji okiennej w Twoim domu. Element przeznaczony jest do przedłużania biegu konstrukcji karnisza i ustawienia rurek pod pożądanym kątem względem siebie. Wykonany został z metalu i wykazuje doskonałe właściwości wytrzymałościowe. Dzięki temu produkt będzie służył Ci przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Łącznik kątowy to metalowy element, którego zamontowanie jest pomysłowym rozwiązaniem, jeśli chcesz przedłużyć bieg drążków karnisza pod właściwym kątem względem siebie. Sprawdzi się doskonale np. w wykuszach, jeśli nie chcesz montować karnisza na każdym oknie oddzielnie. Przy pomocy tej części karnisz będzie stanowił jedną konstrukcję, na której umieścisz firany bądź zasłony. Łącznik wykonany został z metalu, dzięki czemu odporny jest na uszkodzenia mechaniczne i obciążenia. Nie rdzewieje i nie ulega odbarwieniu, więc będziesz mógł z niego korzystać przez długi czas. Elegancka i uniwersalna barwa produktu – matowy chrom – doskonale harmonizuje z pozostałymi metalowymi częściami karnisza. Dzięki prostemu montażowi całą konstrukcję wraz z łącznikiem będziesz mógł wykonać samodzielnie.

    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu19mm
    W zestawie1 x łącznik
    KolorChrom matowy
    MateriałMetal
    Kod produktu5902067890721