Zobacz więcej Łączniki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki podtynkowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik pojedynczy Kontakt-Simon S10 biały
Strzałka w prawo

Łącznik pojedynczy Kontakt-Simon S10 biały

8,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Biały łącznik to najbardziej standardowe rozwiązanie, spotykane we wnętrzach o różnym przeznaczeniu. Jeśli nie jesteś pewien, ile takich elementów będzie Ci potrzebnych, warto wybrać na zapas kilka takich uniwersalnych modeli. Biel o błyszczącym wykończeniu będzie pasować do ścian w takich kolorach jak szarość czy odcienie niebieskiego.

   Cechy i zalety

    Przestarzałe włączniki w domu mogą żółknąć lub szarzeć szarzeć od wieloletniego używania, ale to tylko część problemu. Najgroźniejsza sytuacja ma miejsce wtedy, gdy taki włącznik jest uszkodzony lub umieszczony w ścianie zbyt luźno. Dlatego warto wymienić stare włączniki na uniwersalny model taki jak ten, który nie zagraża bezpieczeństwu mieszkańców domu. Biel pasuje do większości barw na ścianach, a gdybyś chciał zmienić kolor, zawsze możesz ten element przemalować. Pojedynczy włącznik standardowo montowany jest w pobliżu drzwi od pomieszczeń domowych i biurowych. Możesz też umieszczać go w pobliżu bocznych lamp, by ułatwić znalezienie odpowiedniego włącznika podczas prób zapalania światła. Na stronie Castorama znajdziesz też inne takie elementy, które możesz dopasowywać do charakteru swojego wnętrza.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP20
     Kod produktu5902787841171