Produkty

Lakier renowacyjny do parkietu V33 bezbarwny satynowy 5 l

Kliknij aby powiększyć

Lakier renowacyjny do parkietu V33 bezbarwny satynowy 5 l

Marka: V33

Marka: V33

Kod: 736474

|
Lakier renowacyjny znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego remontowania Twojego mieszkania. Za pomocą tego preparatu skutecznie odnowisz swoją drewnianą podłogę, zapewniając jej atrakcyjny wygląd oraz podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór lakierów tej marki i wybierzesz potrzebny Ci produkt.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Pojemność: 5 l

Stopień połysku: satyna

Parametry logistyczne

Pojemność

5 l

Długość opakowania

19 cm

Wysokość opakowania

23.5 cm

Szerokość opakowania

19 cm

Waga brutto

5.5 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Zawartość LZO w produkcie

40 g/l

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

140 g/l

Maksymalna wydajność z opakowania

60 m2

Zastosowanie lakieru

do parkietu i podłóg

Czas schnięcia

między warstwami: 3 h; całkowity: 24 h

Ilość warstw

2 - 3

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Wydajność

do 12 m2/l

Parametry indywidualne

Marka

V33

Informacje dodatkowe

odnawia zniszczone parkiety, odporny na zaplamienia i zarysowania

Nr referencyjny

107052

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

bezbarwny

Stopień połysku

satyna
Lakier renowacyjny z pewnością zadowoli Cię swoją wysoką funkcjonalnością oraz doskonałymi właściwościami dekoracyjnymi. Za jego pomocą możesz bowiem samodzielnie odnowić swoje drewniane parkiety, przywracając im ich pierwotne piękno. Produkt przystosowany jest do nakładania na stare warstwy lakieru, dzięki czemu parkietu nie musisz cyklinować, by usunąć z niego dotychczasowe powłoki – przyspieszy to wykonywany przez Ciebie remont. Bezbarwne satynowe wykończenie skutecznie podkreśla naturalny wygląd drewna i nadaje otoczeniu elegancki charakter. Powłoka po utwardzeniu zyskuje znakomite właściwości wytrzymałościowe – jest odporna na ścieranie, zabrudzenia oraz zarysowania. W naszej ofercie znajdziesz też inne lakiery tej marki i dopasujesz je do swoich potrzeb.
Ocena
3 komentarze
13.07.2019
Tragedia. Przed pomalowaniem całych schodów zrobiłem test na jednym niemal niewidocznym schodku - na szczęście. Mimo zapewnień na opakowaniu, że nie trzeba zszorowywać całego lakieru, postanowiłem podzielić schodek na kilka części. Nieruszona poprzednia warstwa, przetarte 60, przetarte 120 i wyszlifowane do zera na gładko.
Lakier wymieszałem i nałożyłem (nie za dużo), po zupełnym wyschnięciu lakieru mleczna powłoka nie znikła - schodek jest biały, niezależnie od tego, czy poprzedni lakier był zdarty, czy nie.
Odradzam!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tak szczegółowe opisanie sytuacji. Jest nam przykro, jeśli zakupiony lakier nie spełnił Pana oczekiwań. Zachęcamy do skonsultowania kwestii obecności mlecznej powłoki z naszym doradcą fachowym Działu Dekoracje, który postara się ustalić przyczyny tego stanu rzeczy i udzieli wskazówek na temat tego, co zrobić, by produkt odpowiednio spełnił swoją funkcję. Wszyscy chętnie służymy pomocą.

13.07.2017
Bardzo dobry lakier, bezzapachowy (jak schnie to śmierdzi mimo wszystko), łatwa aplikacja. Trzeba uważać z podłożami zniszczonymi kolkami fotela - wymagają nie przeszlifowania 120 ale zjechania bardzo głęboko - inaczej na podłodze zostaje ciemniejsza polakierowana plama. Nie jest to wina lakieru który na lekko podniszczonych podłogach (tj nie zdartych do gołego drewna) sprawdza sie świetnie.
02.10.2016
dosyć wydajny i łatwy do rozprowadzenia
daje bardzo efekty bardzo dobre
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Domowe sposoby na zabezpieczenie i konserwację powierzchni drewnianych

 • Wykończenie

  Jak pielęgnować drewniane ściany i sufity

 • Wykończenie

  Jak przygotować drewno do dalszej obróbki?

Ocena i komentarz dla:

Lakier renowacyjny do parkietu V33 bezbarwny satynowy 5 l