LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Lampiony i latarnie dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lampion Blooma Auxo 25 cm pomarańczowy

Lampion Blooma Auxo 25 cm pomarańczowy

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ten lampion doskonale sprawdzi się w ogrodzie, na balkonie lub tarasie – możesz umiejscowić go w dowolnie wybranym miejscu, ponieważ do swojego działania nie potrzebuje prądu. Produkt zaprojektowano tak, by był odporny na różne uszkodzenia – nie zniszczy go silny wiatr, intensywny deszcz lub promieniowanie UV, co sprawia, że na wiele lat zachowa swój nienaganny stan.

   Cechy i zalety

    Do efektownego oświetlenia swojego ogrodu, tarasu, balkonu lub innego wybranego przez siebie miejsca możesz wykorzystać oferowany tutaj lampion – wyrób do swojego działania nie potrzebuje podłączenia do prądu, dzięki czemu możesz go umieścić w dowolnie wybranej lokalizacji. Ten rodzaj lampy nie tylko oświetli otoczenie, ale także prowadzi ciepłą atmosferę oraz udekoruje wybrane przez Ciebie miejsce – produkt doskonale sprawdzi się podczas grilla lub innych imprez ogrodowych. Materiał, z którego wykonano lampion, wyróżni się dużą trwałością – produkt jest odporny na różne uszkodzenia, dzięki czemu nie zniszczy się wskutek działania deszczu, wiatru lub promieniowania ultrafioletowego. Wyrób na długo zachowa swój nienaganny stan oraz użyteczność.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaBloom
     MateriałSzkło i stal
     KolorPomarańczowy
     Kod produktu5052931548606