LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Liść 70 x 50 mm

Liść 70 x 50 mm

10,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Liść to dekoracyjny element, który zastosujesz jako ozdobę bramy, furtki, balustrady i innych konstrukcji ze stali. Mocując go na bramie, zyskujesz elegancką dekorację w klasycznym stylu. Liść można przytwierdzić do słupków lub tralek za pomocą prostej spawarki. Jego zastosowanie to prosty sposób na zamaskowanie połączeń balustrady.

   Cechy i zalety

    Stalowy liść to element dekoracyjny, który zdobi balustrady i barierki schodów. Został wykonany z surowej stali, więc możesz go użyć jako części konstrukcji z elementów kutych. Zamocujesz go przy użyciu prostej spawarki. Materiał zapewnia wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne – jeśli go polakierujesz środkiem antykorozyjnym, zyska też odporność na wilgoć i czynniki zewnętrzne. Ozdobny kształt i roślinny motyw pasuje do klasycznego stylu dekoracyjnego – najkorzystniej będzie komponował się z tradycyjnymi elementami wykończenia. W naszej ofercie znajdziesz również inne części składowe barierek i ogrodzeń, dzięki czemu łatwo skompletujesz wszystkie części niezbędne do budowy eleganckich i trwałych konstrukcji z metalu.

    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Estetyczny wygląd
    • Odporny na pękanie

    Specyfikacja techniczna

    KolorStal surowa
    Kod produktu5906711293975