Zobacz więcej Łuparki do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Łuparki do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łuparka do drewna MacAllister 4T 1500 W

Łuparka do drewna MacAllister 4T 1500 W

998
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łuparka do drewna MacAllister to produkt, który przyda się do wykonania prac przydomowych oraz leśnych. Urządzenie umożliwia przygotowywanie szczap, którymi możesz palić w kominku lub piecu. Łuparka działa dzięki energii elektrycznej. Osiąga maksymalną siłę 4 ton. Produkt ten wykonany jest z wytrzymałego materiału, który zapewnia dużą trwałość urządzenia. . Oszczędzajmy energię - Bezszczotkowy silnik elektroniczny pracuje wydajniej niż silniki szczotkowe. Pomaga to zmniejszyć zużycie energii w trakcie pracy. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Łuparka do drewna MacAllister 4T 1500 W jest nieocenioną pomocą do obróbki drewna. Będzie odpowiednia nie tylko do prac leśnych, ale także przydomowych. Dzięki temu urządzeniu będziesz w stanie przygotować szybko, bezpiecznie i bez użycia własnej siły szczapy drewna. One natomiast posłużą Ci do palenia w piecu oraz w kominku. Dlatego łuparka do drewna MacAllister będzie idealnym produktem dla posiadaczy ogródków, działek i domków. Urządzenie to wykonane jest z aluminium. Dzięki temu jest wytrzymałe oraz trwałe. Jego moc zapewnia maksymalną siłę czterech ton podczas pracy. Oferta sklepów Castorama obejmuje duży wybór elektronarzędzi. Znajdziesz wśród nich także łuparki o większej mocy oraz silniejszej sile łupania drewna. Zapewnia to obróbkę również twardszego drewna.

     Specyfikacja techniczna

     Siła rozłupywania4Tonne
     Kod produktu5057741040647