Produkty

Odkurzacz warsztatowy MacAllister S/M 20 l

Kliknij aby powiększyć

Odkurzacz warsztatowy MacAllister S/M 20 l

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 214929

|
 • funkcja dmuchawy
 • akcesoria w zestawie
 • do odkurzania na mokro i na sucho
Sprzątanie warsztatu to trudne zadanie. Jednak dzięki naszej propozycji może stać się łatwiejsze. Odkurzacz warsztatowy MacAllister S/M to produkt przeznaczony jest do prac porządkowych w warsztatach i halach produkcyjnych. Duża moc i wydajność pozwalają szybko uporać się nawet z bardzo dużymi powierzchniami. Odkurzacz wyposażony jest też w funkcję dmuchawy, dzięki czemu sprawdzi się do porządków w ogrodzie czy na podjeździe.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

32.5 cm

Wysokość opakowania

60 cm

Szerokość opakowania

32.5 cm

Waga brutto

7.5 kg

Wymiary produktu

wys. 51 x szer. 31 cm

Długość kabla

5,5 m

Pojemność w litrach

20 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace porządkowe

Moc maksymalna

1100 W

Wydajność

2,83 m3/min

Maksymalne podciśnienie

20 kPa

Zawartość zestawu

3 × drążek z tworzywa sztucznego, wąż dł. 2,4 m x śr. 32 mm, worek z filtrem, standardowy wkład, filtr piankowy, dysza do podłóg 250 mm, ssawka szczelinowa

Parametry indywidualne

Marka

MacAllister

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

wyposażony w funkcję dmuchawy

Nr referencyjny

MWDV20L
Zabrudzenia powstające w warsztatach są trudne lub wręcz niemożliew do usunięcia przez tradycyjne odkurzacze. Dlatego jeżeli szukasz rozwiązań do zadań specjalnych, powinieneś sprawdzić naszą ofertę. Znajdziesz w niej między innymi odkurzacz warsztatowy MacAllister S/M 20 l. Jest to produkt przeznaczony do prac porządkowych w warsztatach. Sprawdzi się też w niewielkich halach produkcyjnych. Jego moc i wydajność pozwalają na szybkie uporanie się z brudem. Odkurzacz warsztatowy MacAllister S/M ma również w funkcję dmuchawy. To powoduje, że możesz go również wykorzystać do prac porządkowych na zewnątrz. Wraz z produktem otrzymujesz komplet niezbędnych akcesoriów ułatwiających sprzątanie. W zestawie znajdują się między innymi drążki z tworzywa sztucznego, wąż oraz worek i wkłady filtrowe. Na produkt udzielana jest gwarancja na okres dwóch lat.
Ocena
4 komentarze
16.03.2020
Odkurzacz nie spełnia tego do czego został stworzony. coś wciąga ale bardzo słabo.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli odkurzacz nie spełnił Pana oczekiwań. Jeśli ma Pan wątpliwości co do jego działania zachęcamy do kontaktu z dowolnym sklepem celem ustalenia przyczyny takiego stanu rzeczy. Kontakt do sklepów znajdzie Pan pod adresem www.castorama.pl/sklepy


 

03.03.2020
odkurzacz bardzo słabo ciągnie, trzeba się natrudzić aby zbierał np. przy teście na dywanie, rurka ma wąski przelot coś dużego od razu utkwi na wlocie. Szczotka do odkurzania to tani plastik, generalnie ciężko się tym pracuje, główny zarzut to to, że słabo ciągnie, 1000 w myślałem, że będzie to lepiej funkcjonować, drugi raz bym tego urządzenia nie kupił. tak złożyłem go już odkurzyłem 10 m2 w części warsztatowej ( nie garaż i nie budowa, zwykła powierzchnia majsterkowania przy domu) i go takiego złożonego już nie oddam, a kwalifikuje się do zwrotu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę wiadomość. Jest nam bardzo przykro, jeśli odkurzacz nie ma oczekiwanej mocy, przez co jego użytkowanie nie spełnia Pańskich oczekiwań. Ta kwestia wzbudziła nasze niemałe zainteresowanie, gdyż deklarowana moc tego urządzenia powinna umożliwić Panu jego założoną eksploatację. Zachęcamy do zgłoszenia się w raz z urządzeniem i dowodem jego zakupu do działu Reklamacje w dowolnym sklepie Castorama na terenie całej Polski. Dołożymy starań, aby jak najszybciej zweryfikować stan Pańskiego urządzenia.

17.02.2020
Kupiłam odkurzacz w celu pochłaniania resztek po remoncie. Odkurzacz wciąga Dos dobrze ale wszystko mimo worka wszystkie kurz i pyl wyrzuca przez dmuchawę.
Trgednia
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Miło nam czytać, że moc odkurzacza spełniła Pani oczekiwania. Jest nam jednak niezwykle przykro, jeśli jego użytkowanie nie przebiega zgodnie z założeniami. Przypominamy, że w przypadku produktu, który działa wadliwie i nadal jest objęty gwarancją, przysługuje Pani prawo do złożenia reklamacji. Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy udać się wraz z urządzeniem oraz niezbędnymi dokumentami do dowolnego sklepu Castorama na terenie całej Polski. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

15.07.2019
200 zł wyrzucone w błoto. Kupiliśmy odkurzacz do sprzątania przy remoncie żeby wciągać pył po szlifowaniu ścian, końcówka do odkurzacza jest bardzo niewygodna, trzeba się natrudzić trochę żeby ją dobrze przyłożyć i posprzątać podłogę. Największy problem jest z tym że odkurzacz "kopie" nawet przez plastikowe części. Nie polecam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry. Przykro nam, jeśli spotkała Panią taka sytuacja. Odkurzacz oczywiście nie powinien się tak zachowywać. Prosimy uprzejmie o niezwłoczne udanie się z urządzeniem do dowolnego sklepu Castorama celem złożenia reklamacji.


 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Jak zachować w czystości dywany i wykładziny?

 • Narzędzia i artykuły

  Jaki odkurzacz wybrać do domu i warsztatu?

 • Narzędzia i artykuły

  Odkurzanie bezpieczne dla alergika

Ocena i komentarz dla:

Odkurzacz warsztatowy MacAllister S/M 20 l