Zobacz więcej Nawozy do roślin ogrodowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mączka bazaltowa Target 900 g

Mączka bazaltowa Target 900 g

15,98
/ szt.
17,76
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mączka bazaltowa Target to rozwiązanie przeznaczone do dbania o rośliny ogrodowe. Produkt jest bezpieczny dla środowiska dzięki naturalnemu składowi, bazującemu w całości na zmielonych skałach bazaltowych. Nie zawiera dodatkowych substancji chemicznych. To nawóz uniwersalny do roślin ozdobnych, bylin, krzewów i drzew, a także warzyw i owoców.

   Cechy i zalety

    Dbanie o rośliny oznacza również ich regularne nawożenie, gdy okazy tego potrzebują. W tym celu możesz zastosować nawóz mineralny taki jak mączka bazaltowa Target 900 g. Małe opakowanie doskonale wystarczy do zadbania o kwiaty domowe, a także balkonowe czy tarasowe. Oprócz tego produkt sprawdza się do nawożenia upraw w szklarniach, na działkach i w ogrodach. Może być stosowany do zasilania drzew i krzewów owocowych, bylin, roślin jednorocznych ozdobnych, warzyw i wielu innych. Mączka bazaltowa Target ma zasadowe pH. Oznacza to, że nie należy jej stosować w przypadku roślin kwaśnolubnych. Produkt jest dostępny w słoiku PET. Nadaje się do podsypywania przy roślinach przez cały rok. Sprawdź też pozostałe nawozy dostępne w ofercie sklepu.

    • Wygodne opakowanie do posypywania
    • Chroni rośliny przed chorobami i szkodnikami
    • Bogata w mikroelementy
    • Mączka uniwersalna

    Specyfikacja techniczna

    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta5 lat​
    MarkaTarget
    Głębokość produktu65mm
    Szerokość pojemnika65mm
    Wysokość pojemnika180mm
    Waga (kg)0.9kg
    Typ pojemnikaSłój
    Okres stosowaniaCały rok
    SkładZwiązki bazaltu to tlenek krzemu (około 50%), tlenek glinu (około 20%), tlenek żelaza (5-10%), zawiera wiele makro- i mikroelementów (magnez, wapń, sód, potas, mangan, tytan, fosfor, siarka, bor, chrom, miedź, cynk, molibden, kobalt, jod)
    Kod produktu5901875010789