LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mam przyjaciela kierowcę autobusu

Mam przyjaciela kierowcę autobusu

7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ten produkt to doskonały pomysł na prezent dla malucha, który marzy o tym, by zostać kierowcą autobusu. Z opowieści zawartych na stronach książki dziecko dowie się, jak wygląda ten zawód, oraz co należy do obowiązków kierowcy. Bogate ilustracje zachęcą dziecko do przeglądania stron produktu, dzięki czemu przyjemnie i pożytecznie spędzi czas.

   Cechy i zalety

    Oferowaną w tym miejscu książeczkę możesz podarować dziecku, które interesuje się motoryzacją. Z historyjek i opowieści Twój malec dowie się na czym polega praca kierowcy miejskiego autobusu, oraz jak wyglądają jego obowiązki i dzień pracy. Bohater książki odpowiada na nurtujące pytania zawiązane z kierowaniem dużego pojazdu, dzięki czemu Twoje dziecko zagłębi się w tajniki tego zawodu. Liczne, przedstawione na stronach ilustracje powodują, że maluch z zaciekawieniem sięgnie po lekturę, oraz z radością obejrzy każdą stronę – w niezwykle przyjemny i miły sposób przyswoi nową wiedzę. Odpowiednio dobrany rozmiar liter zachęci Twoje dziecko do nauki czytania, co wspomoże jego rozwój. Oprawa książeczki chroni ja przed uszkodzeniem, dzięki czemu maluch nie zniszczy jej podczas użytkowania.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu190mm
     Wysokość produktu190mm
     Liczba stron24
     WydaniePojedyncze wydanie
     Grupa wiekowaOd 3 lat
     Kod produktu9788372784063