Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mam przyjaciółkę ogrodniczkę

Mam przyjaciółkę ogrodniczkę

7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Książkę możesz podarować dziecku, które interesuje się otaczającym go światem, przyrodą lub pasjonuje się ogrodnictwem. Przedstawiona na kartach historia wyjaśni maluchowi, jak dba się o uprawy, oraz jakie są cechy dobrego ogrodnika. Interesujące rysunki przyciągną uwagę dziecka oraz przybliżą mu, jak wyglądają codzienne obowiązki podczas uprawy roślin.

   Cechy i zalety

    Twoje dziecko chętnie podpatruje Cię w ogrodzie lub pomaga podczas podlewania lub sadzenia roślin? Zaprezentowany produkt zainteresuje Twojego malucha oraz pomoże mu pożytecznie spędzić czas. Opowiedziana na kartach historia w niezwykle przystępny sposób wyjaśni dziecku, jak należy dbać o rośliny i co należy robić, by stać się doskonałym ogrodnikiem. Książka przybliży codzienne obowiązki osoby zajmującej się uprawą roślin oraz zainspiruje Twojego malca do własnych doświadczeń ogrodowych – zyskasz niezastąpionego pomocnika. Wiele kolorowych ilustracji zaciekawi Twoje dziecko, które chętnie sięgnie po produkt oraz z radością pozna jego zawartość. Specjalnie zaprojektowana oprawa gwarantuje książce odporność na różne uszkodzenia, co zapewnia jej długą żywotność.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu190mm
     Wysokość produktu190mm
     Liczba stron24
     WydaniePojedyncze wydanie
     Grupa wiekowaOd 3 lat
     Kod produktu9788372788436